PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487915}

13 dzielnica - Ultimatum

Banlieue 13: Ultimatum
7,1 54 238
ocen
7,1 10 1 54238
3,8 5
ocen krytyków
13 dzielnica Ultimatum
powrót do forum filmu 13 dzielnica - Ultimatum

ten film

ocenił(a) film na 1

to jakieś nieporozumienie, debilny film dla debilków NEO "kopiuj-wklej" nikomu o IQ powyżej 100 nie polecam tego filmu - szmira rzadkiej maści.

malone_lu

kurcze, widzę że na tym forum wyrasta nowe pokolenie psychologów i medium. ostatnio co raz więcej wypowiedzi świadczy o nadprzyrodzonej sile. co chwila czytam że jestem głupi skoro podoba mi się dany film bo oglądają go tylko debile i smarki. albo czytam, że jakiś film nikomu się nie podoba, a jak już ktoś wytrzymał do końca to ma mózg rozmiaru rodzynka.

ludzie, dajcie spokój komentarzami obrażającymi innych. proszę o rzeczową krytykę bez wtykania jakie to kołki ci którzy dają temu filmowi 10...piszcie o samym filmie, a nie o ludziach którzy je oglądają, a wręcz lubią.

ocenił(a) film na 5
eneye

Ehhh ja już od dawna omijam osobników rzucających terminami "neo", czy "żal". Ale skoro tak bardzo chcą się dowartościować, to niech sobie piszą. Dorośnie, to może zrozumie.

malone_lu

Słaby film zrealizowany tylko dla kasy.Czesc pierwsza byla w miare niezla i powialo troche od niej czyms nowym ale 13 dzielnica Ultimatum to tylko nabijacz kasy.
5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones