PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=208687}

1408

6,8 269 978
ocen
6,8 10 1 269978
6,2 19
ocen krytyków
1408
powrót do forum filmu 1408

Hej :)

Szukam dwóch filmów które oglądałam już parę lat temu tak mi zapadły w pamięć i z chęcią bym je oglądnęła jeszcze raz lecz nie dam rady nigdzie ich znaleźć bo nie pamiętam tytułów.

1) film oglądałam w kinie parę lat temu pamiętam parę szczegółów. Film dział się jak by w przyszłości były dwa światy. Bohaterowi chyba umarła żona i ona żyła w tym jednym świecie co pamiętam był tam stary dom i Oni razem w Nim żyli było, morze skały tak bajkowo. Pamiętam że żona chciała aby On został z Nią tu na zawsze tylko musiał zginąć.
W drugi świat był realny żyły w Nim jego dzieci i wszystko działo się normalnie.
Pamiętam końcówkę filmu jak sam już się pogubił w którym jest świecie czy w tym realnym czy nie i aby to sprawdzić kręcił obrączka na stole. Jak obrączka się kręciła i kręciła i pod wpływem grawitacji nie zatrzymywała to znaczy że był w " tym magicznym świecie".
Byłam w cinema aby mi pomogli bo tam oglądałam ten film ale nic :(

2)Film oglądałam na kasecie wideo więc bardzo dawno temu :)) Rzecz działa się w USA chyba w akademiku.
Była tam dziewczyna nie rozumiana przez wszystkim. Ona tak jak by opowiadała swoje życie był to jej dialog ciągle i scenki z życia. Film rozpoczął się (seksem) jak ona pod wpływem narkotyków nie wiedziała co się dzieje i było jej to obojętne. Pamiętam też scenę jak leży w wannie podcięła sobie żyły chyba i umierała. Film ma głębokie przesłanie jest dość smutny i dołujący ale zapadł mi w pamięci.
Bardzo proszę o pomoc wiem że jest to nie składne ale tylko tyle pamiętam

ocenił(a) film na 7
Smerfetka977p

Ten pierwszy film kojarzy mi się z Incepcją i to powinien być on ale jeżeli chodzi o ten drugi to ja nie wiem.

MaRcEliAa

Ściągnę sobie i zobaczę czy to to :) dzięki

ocenił(a) film na 7
Smerfetka977p

1 to chyba " między piekłem a niebem" http://www.filmweb.pl/Miedzy.Pieklem.A.Niebem

ocenił(a) film na 6
Smerfetka977p

Pierwszy to na pewno "Między piekłem a niebem"

ocenił(a) film na 6
Smerfetka977p

Pierwszy film to na 100% Incepcja

asiastm

Dzięki sprawdzę oby dwa i dam znać WIELKIE DZIĘKI !!! ;)

asiastm

Po końcówce zwiastunu na You Tube jestem pewna, że to ten film !!!
Bardzo dziękuję ;)) aż się wzruszyłam byłam pewna, że oglądałam go o wiele dawniej ale chyba czas nie leci tak szybko ;)))Nie zapamiętałam ani aktora a jest dość znany no wstyd ;) ale chyba byłam w szoku i wszystko pozapominałam Dzieki !!
Więc to Incepcja (2010) :)

ocenił(a) film na 6
Smerfetka977p

Cieszę się, że mogłam pomóc:) moim zdaniem film bardzo dobry. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Smerfetka977p

2 to może być 'Żyć Szybko, Umierać Młodo' (The Rules of Attraction) z 2002 r.

coustine

Zgadza się jest to ten film ;) Super dzięki wielkie :)) Jeee

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones