PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679242}

1597: Bitwa pod Myeong-ryang

Myeong-ryangm heui-o-ri ba-da
6,8 1 137
ocen
6,8 10 1 1137
1597: Bitwa pod Myeong ryang
powrót do forum filmu 1597: Bitwa pod Myeong-ryang

Czyli da się kręcić za "niewielkie" pieniądze.

użytkownik usunięty
tkow

dokładnie amerykanie by potrzebowali co najmniej 6,7 razy tyle ;)

ocenił(a) film na 7
tkow

I to z całkiem niezłym efektem. Brawo Koreańczycy - 7/10 !!!

tkow

To jest dla ciebie mały budżet? O, o. Ten film kosztował 112 mln dolarów. "Wołyń" dla porównania - 19,5 mln zł.

Dr_Gonzo35

boxoffice:

$2 589 811 w USA
$109 567 000 poza USA

budżet:
$9 500 000

tkow

OK, zwracam honor. Chociaż 9,5 mln $, to też nie tak znowu mało.

Dr_Gonzo35

Nie pogrążaj się.

tkow

WTF? Co za dzieciak. ;-)

Dr_Gonzo35

Cieciu niemyty ... 9,5 mln za kostiumową produkcję ? Już raz przepraszałeś ... nie kompromituj się.

tkow

Poprzedni post odnosił się do dziecinnego, typowo polskiego, tonu twojej wypowiedzi. Przyznałem się do błędu, ale ty dalej jedziesz z tym koksem i próbujesz mnie zgnoić, żeby rozładować swoje frustracje.

PS. Zobaczę pewnie kiedyś ten film i wtedy się wypowiem czy jest jakimś ewenementem. Podałem przykład: "Wołyń" kosztował niecałe 20 mln zł, a został pod każdym względem rewelacyjnie wykonany. Dysproporcja między kosztami produkcji filmów amerykańskich, a europejskich czy azjatyckich, nie jest niczym nowym.

Dr_Gonzo35

Dodam jeszcze przykład filmu KOSTIUMOWEGO (całkiem niezłego wg mnie) skoro już się tak uparłeś: Kochanek Królowej. Budżet: 46 milionów KORON!

Dr_Gonzo35

Proszę cię, skończ już. Nie widziałeś filmu, a piszesz coś o kosztach ... budżecie ? Nie widziałeś filmu, a mi zarzucasz, jakieś wyładowywanie czegokolwiek na kimkolwiek ... co robisz na forum tego filmu ? Szukasz sposobu na wyładowanie własnych frustracji ? Spadaj na drzewo !

tkow

Czytam opinie na temat filmu, który mnie zainteresował i który zamierzam kiedyś zobaczyć. Takie dziwne?

Dr_Gonzo35

To czytaj, a po obejrzeniu ... się wypowiadaj ! Logiczne ?

tkow

Ty serio chyba nie masz co ze swoim życiem robić gościu. ;-) Weź, zostaw mnie w spokoju i nie mówi mi co mam robić, co pisać w internecie etc. Masz 15 lat, że tak się zachowujesz, czy jak?

Dr_Gonzo35

Kretynie ! ... to ty wszedłeś na forum filmu, którego nie widziałeś :) ! Skomentowałeś mój post ... wydzierając ryja podając fałszywe dane ... brniesz w ten kretynizm ... pisząc, że ja nie mam co robić ze swoim życiem ??? ... proponuje udać się do specjalisty !

tkow

To jest poniżej mojego poziomu, serio. Żegnam i buziaczki. ;-)

Dr_Gonzo35

Słusznie ... jesteś poniżej jakiegokolwiek poziomu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones