PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=863}

1900: Człowiek legenda

La leggenda del pianista sull'oceano
7,9 29 680
ocen
7,9 10 1 29680
6,8 10
ocen krytyków
1900: Człowiek legenda
powrót do forum filmu 1900: Człowiek legenda

Tornatore zaskoczył mnie słabym filmem. Kinem komercyjnym, kiczowatym, nudnym. Sceny ze statku wyidealizowane, natchnione pseudo-zadumą. sam bohater nieco irytujący, ten jego brak siły, ciągły lęk, w końcu przegrana z samym sobą - bo legendą zostałby dopiero po zejściu na ląd...a scena końcowa przewidywalna już w połowie flmu. 5/10.

ocenił(a) film na 9
folamour

Przepraszam ,szukam czarnej owcy,przepadła głupia ,przekorna i na kacu w dodatku była. Biedaczka irytuje mnie ,brak jej siły ,na pewno w ciągłym lęku.

ocenił(a) film na 10
folamour

Jak widze przy tym filmie ocene 5! to scyzoryk w kieszeni sie otwiera. Film genialny w każdym wymiarze. Czysta extaza z oglądania. Zdecydowanie polecam. Jeden z moich najulubieńszych filmów

ocenił(a) film na 10
kiwq

co zrobić, nie wszystko wszystkim musi się podobać...

ocenił(a) film na 10
folamour

Tornatore zaskoczył mnie dobrym filmem. Kinem oryginalnym, wspaniałym, porywającym. Sceny ze statku zapierały dech w piersi, były natchnione zadumą. Sam bohater powodował że ciągle było go mało i mało. Dobrze że nie zszedł na ląd ... bo legendę szlag by trafił.

musicmans

Exacly

folamour

wypracowanie gimbusa pt. 'ten film jest be'.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones