PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200546}

3:10 do Yumy

3:10 to Yuma
7,4 64 626
ocen
7,4 10 1 64626
6,8 18
ocen krytyków
3:10 do Yumy
powrót do forum filmu 3:10 do Yumy

Ten film to bardzo dobry współczesny western trzyma dość wysoki poziom i dość niezły klimat jak na współczesny western.Z pewnością we wtorek ten film nagram na swoim magnetowidzie Sharp VC-A55,4 głowicowym, w obrazie 1080 p...

artur4114

Z tego co mi wiadomo w TV będzie wersja z 1957 roku.

Johnny_D

To będzie ten z 2007 roku wg Tele Tygodnia., Super film polecam - szkoda że zamiast dzisiejszej Mumi nie dali właśnie tego dobrego westernu :)

Raditz

Według FilmWebu będzie to wersja z 1957roku. Ale okaże się we wtorek ;)

użytkownik usunięty
Johnny_D

Według gazety z programem prosto z wyborczej, będzie to nowsza wersja.

użytkownik usunięty
Johnny_D

Według programu TVP1 będzie to "3:10 do Yumy" a nie "15:10 do Yumy".

Johnny_D

Przeglądałem wszystkie programy tv w internecie i piszą, że to będzie '' 3:10 do Yumy '' z 2007. Jak zwykle filmweb świruje. Pozdrawiam wszystkich fanów tego westernu.

ocenił(a) film na 6
SCOTT_87

dobrze że tu zajrzałem bo myślałem że to wersja z 57 roku i miałem nie oglądać ale skoro 2007 to oglądam na pewno.. , ale teraz właśnie zobaczyłem w telegazecie i będzie ta 2007 miłego oglądania :)

ocenił(a) film na 8
Damian56

@Damian56

A oglądałeś wersje z 57 roku, że uważasz ze nie warto ogladac :)?

ocenił(a) film na 7
Vangelis7

W sumie nie napisał że nie warto oglądać wersji z 57., tylko że nie oglądałby tej wersji
Z racji że lubię westerny dałbym mu jakieś 7, może 8/10, za klimat.

ocenił(a) film na 6
Vangelis7

nie napisałem że nie warto oglądać ten z 57, chodziło mi o to że nie lubię za bardzo filmów z tych lat;p

ocenił(a) film na 6
Damian56

tyle, ze oryginal jest lepszy - wiec polecam. a ten-jak an westren to cienko,ale ot filmik akcji nawet calkiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones