PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654013}

3096 dni

3096 Tage
7,1 43 529
ocen
7,1 10 1 43529
3096 dni
powrót do forum filmu 3096 dni

Dla mnie najbardziej rażace było to, że angielski był przeplatany z niemieckim ciagle. Główni
bohaterowie mówili do siebie po angielsku, nagłówki w gazetach i komunikaty w sklepie były po
niemiecku, a najlepsza scena to była ta na nartach w łazience, gdzie Natascha mówi do tej kobiety po
angielsku, a ona po rosyjsku odpowiada, że nie rozumie niemieckiego :D
Jest tylu dobrych aktorow niemieckich i pewnie tez austriackich, albo chociażby niemieckojezycznych,
którzy równie dobrze mogliby sie wcielic w te role, że nie rozumiem takiej decyzji reżysera.

hcooper

Bo ta kobieta umiała po rosyjsku i nie wiedziała, w jakim języku mówi Natascha. Nie wiedziała, że to angielski, bo widocznie nie zna ani angielskiego, ani niemieckiego, ale ustrzeliła, że może to niemiecki. Mi tam aktorzy odpowiadali. Młodsza Natascha była bardzo podobna do prawdziwej młodszej Nataschy.

ocenił(a) film na 5
JustFurious

Aktorzy nie byli zli, ale jednak bardziej by do mnie przewawiał ten film, jakby wszystko bylo po niemiecku.

hcooper

Do mnie nie, bo nie znam niemieckiego :), a nigdzie nie było dostępnych napisów w momencie, kiedy oglądałam film. Tak przynajmniej mogłam zrozumieć wszystko po angielsku. Chociaż nawet teraz nie wyszukuje mi napisów ani polskich, ani angielskich

ocenił(a) film na 5
JustFurious

Na wielu polskich stronach internetowych z filmami można zobaczyć ten film z polskimi napisami. Poza tym, to ze jakis film jest łatwiejszy do zrozumienia/lepszy, bo jest po ang. jest raczej słabym argumentem.

hcooper

To nie był argument na nic. To był punkt widzenia. Czytaj uważnie lub ze zrozumieniem, albo po prostu czytaj. W momencie, kiedy oglądałam film, nie było dostępu do polskich napisów. Nie rozumiem w związku z tym, który fragment mojej wypowiedzi wprowadził cię w niezrozumiałe zakłopotanie. Innymi słowy, jesteś głupi, czy tylko udajesz? Dla mnie to dobry "argument" na to, ponieważ angielskie znam, niemieckiego niekoniecznie. A co za tym idzie (bo widzę, że sam nie jesteś w stanie posklejać faktów), mogłam obejrzeć film po angielsku bez napisów zaraz po premierze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones