PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=749910}
5,6 63 144
oceny
5,6 10 1 63144
2,2 9
ocen krytyków
7 rzeczy, których nie wiecie o facetach
powrót do forum filmu 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach

Po premierze...

ocenił(a) film na 7

Nie wiem kto to nazwał komedią romantyczną. To nie jest zły film (i tak go oceniłam - 6), ale ani komedia, ani romantyczna. Film obyczajowy. Do połowy filmu nie zaśmiałam się niestety ani razu (dwa tygodnie wcześniej na "Planecie Singli" spadłam po prostu z fotela ze śmiechu :-) ).
Świetni aktorzy, więc film poprowadzili bardzo fajnie. Chociaż.. Piotr Głowacki w "Planecie.." z drugoplanowej roli zrobił perełkę, a tutaj.. Było poprawnie.
Najlepsza to jest piosenka Libera i Mateusza Ziółko, której niestety w filmie było mało. Nie zgodzę się, że A B-C słabo zagrała. Zagrała bardzo dobrze swoją rolę. Gorzej z Mikołajem Roznerskim, bo był tak rozmemłany w tym filmie, że miało się ochotę dać mu kopniaka na odwagę ^^
Gratulacje dla autora tekstów piosenek Rickiego :D To był najbardziej komediowy fragment filmu ;-)
P.S. Nie wie ktoś co to za przystojny pan siedział z Maciejem Zakościelnym za konsolą? Nie jestem wzdychającą nastolatką, ale chyba obejrzę ten film jeszcze raz dla niego :D



ocenił(a) film na 8
raisa_fw

W gatunku wpisane jest po prostu "komedia", dla mnie to bardziej tragikomedia, romantyzmu to tam niewiele ;) Chyba, że pójdizemy tropem Allena, że komedia to tragedia + czas, wtedy się zgadza :) Przymiotnik "romantyczny" to chyba dodatek plotkarskich portali.

A co do konsoli i Zakościelnego - nie masz przypadkiem na myśli Libera ;)?

ocenił(a) film na 7
sheep_shot

Wszyscy wałkowali zwrot "kom. rom." i nie zadałam sobie nawet trudu, żeby sprawdzić jak producent/reżyser 'zakwalifikował' film :-)

Jestem w szoku, że to Liber!!! Faktycznie, jest wymieniony w obsadzie. SZOK, naprawdę. No to wiek mu służy ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones