PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32358}

8 Mila

8 Mile
7,3 193 936
ocen
7,3 10 1 193936
6,4 14
ocen krytyków
8 Mila
powrót do forum filmu 8 Mila

Eminem jest ideałem!

ocenił(a) film na 8

Kocham go.
Przechodząc do tematu filmu żebyście nie narzekali - bardzo mi się podobał. Ciekawy i pokazujący, że w życiu nie wolno się poddawać.
+ muzyka.

Dixiee

Ideał? Chyba Cie mózg szczypie. To prymitywny cham. Bez powodu zaatakował kiedyś Mob'ego, któremu wokalnie i intelektualnie do pięt nie dorasta.

użytkownik usunięty
Lisowczyk

Kolejny raz zamiast argumentów merytorycznych obrażasz innego użytkownika portalu. Twoim argumentem na brak talentu Eminema jest zdanie: Chyba Cie mózg szczypie? Może jednak trochę kultury? Dla Twojej wiadomości: Eminem pisze bardzo inteligentne teksty, ale co Ty możesz o tym wiedzieć... Pewnie nie słuchałeś, tak jak nie chciałeś przeczytać książki, ale ją oceniałeś - Zmierzch. Nie bądź prymitywem.

ocenił(a) film na 9
Lisowczyk

pymitywny cham? a znasz go? słuchasz? rozumiesz jego teksty? chyba nie jeśli tak piszesz. Ten gość to GENIUSZ <3

ocenił(a) film na 7
Dixiee

Kochasz go? To może nie słyszałaś, że on ma Cię w dupie? Tak właśnie wypowiadał się o Polakach (chyba zapytany czy uwzględnia Polskę w trasie koncertowej). Nie wiem jak można go szanować, a co dopiero kochać. Zgadzam się z pierwszą odpowiedzią, to cham ;/ Ale subany jest dobry. Nie znoszę rapu, a jego niektóre utwory o dziwo mi się podobają.

A film mam wrażenie, że trochę przerysowany, ale wciągający.

ocenił(a) film na 9
_halina_90

Gość powiedział: 'I hate polished coś tam' w każdym razie znaczyło to: nienawidzę karierowiczów czy jakoś tak. Grupa niedouczonych ludzi wyłapała POLISH i plota poszła w świat.

ocenił(a) film na 9
_halina_90

a i jeszcze jedno. Mówisz "To może nie słyszałaś, że..." ? A ty słyszałeś? Pewnie czytałeś w jakimś polskim brukowcu albo słyszałeś od znajomych którzy słyszeli od innego znajomego który słyszał od ... i tak dalej, Bo problem tkwi w tym że KAŻDY słyszał od kogoś. NIKT nie słyszał Eminema wypowiadającego te słowa.
A trasy koncertowej nie ustala on, na to wpływa zainteresowanie wyrażone przez internautów na odpowiedniej stronie. Jesli Polacy nie głosują to on nie przyjeżdża - proste.

ocenił(a) film na 8
roslinadoniczkowa

Zgadzam się z roslinadoniczkowa. :>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones