PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32358}

8 Mila

8 Mile
7,3 193 932
oceny
7,3 10 1 193932
6,4 14
ocen krytyków
8 Mila
powrót do forum filmu 8 Mila

Dosyć wulgarna opowieść bez morału, bez sensu. Historyjka tak płytka jak woda w brodziku. Oglądając zapowiedzi spodziewałem się jakiegoś głębszego sensu w tym obrazie. Niestety rozczarowałem się. Niektórym się spodoba... superbohater rapuje i czasem sybko rymuje. Nie widzę akurat w tym nic specjalnego, nie rozumiem tego jako dar... uważam, że każdy w miarę myślący człowiek pod wpływem choćby odrobiny dobrego humoru jest w stanie wydobyć z siebie stertę rymów. Film jest beznadziejnie głupi. Eminem uratowa komercyjnie ten produkt, natomiast aktorsko tragednia... wrodzony wytrzeszcz rapera niewiele pomaga. KIT!

użytkownik usunięty
apacz

; ]
NO TO GOSCIU JAK BEDZIESZ MIAL DOBRY HUMOR TO PODRZUC JAKIS RYM WARTY UWAGI SKORO UWAZASZ ZE TO TAKIE BANALNE... CHYBA ZE NIE JESTES W MIARE MYSLACYM CZLOWIEKIEM ;]

oki...
nie ma problemu, bo niby czemu? nie to, że się uważam za w miarę inteligentnego, nie o to chodzi drogi kolego, chodzi o sam fakt tekstów składania... co w tym trudnego do pojmowania? To zwykłe rymy, więc nie rób zadymy, że niebanalne są teksty raperów oficjalne. Co to samo grają w jeden takt słowa składają... wiem, że do powiedzenia wiele dobrego często mają, zapewne nie zawsze się w tekstach swych wysilają... ale dlaczego inni tak ich uznają? Słowa w rymy owszem... zamieniają, śpiewają czasem, więcej słów z siebie wyrzucają... spokojnie, niech swoją jazdę mają! To tobie teraz mówię, nie jest tak, że rapu nie lubię! Nie jest tak, że totalnie mnie nie kręci... czasem po prostu brak na niego mi chęci! Szukam w pamięci... od lat sami raperzy nadęci, słowem swym przejęci... jak w kościele święci... po prostu...nakręcają się sobą sami i swoimi tekstami-rymowankami... Teraz nie mam humoru, więc rymuję bez wigoru, w stylu "raperów" co na świecie ich tylu... Dobra... już mi się nie chce;) pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
apacz

jestem pod wrażeniem :-)
Jestem pod wrażeniem Twojego komentarza :-)chociaż jestem już po 30-stce to byłam na 8 mili i film mi się podobał,Eminema lubię,chociaż ostatnio syn mi powiedział ,że Eminem miał powiedzieć "że gram dla całego świata oprócz Polski i żydów",czy to prawda nie wiem ,trochę mnie to zraziło do niego,ale może to nie prawda,pozdrawiam :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones