PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=239166}

Aż poleje się krew

There Will Be Blood
7,7 91 022
oceny
7,7 10 1 91022
8,7 43
oceny krytyków
Aż poleje się krew
powrót do forum filmu Aż poleje się krew

W warszawskim Multikinie w "zapowiedziach" widnieje już 22 lutego. Cieszę się, ale chyba nie zdążę na premierę, bo muszę dokończyć "Naftę" Sinclaira. Pierwszy tom wygrałam na aukcji internetowej, ale żeby przeczytać drugi muszę jeździć do biblioteki i spędzać ileś czasu w czytelni, co jest całkiem przyjemne, bo czytelnia w bibliotece na Koszykowej ma w sobie coś magicznego, no, ale wszystko razem zabiera więcej czasu i chyba lepiej wyciągnąć się z książką na łóżku wieczorem.

Jestem strasznie ciekawa, jak przenieśli "Naftę" na ekran, w książce najbardziej uwagę przykuwa stary nafciarz (który w powieści ma na nazwisko Ross) i podejrzany kaznodzieja (który w powieści nosi nazwisko Watkins). Trochę mnie denerwuje, że u Sinclaira głównym bohaterem jest syn nafciarza, bo śledzenie jego miłosnych historii i bolszewickiego hobby, mało mnie interesuje. Mam nadzieję, że w filmie akcenty rozłożone będą inaczej.


użytkownik usunięty
salus_in_platone

We Wrocławiu też. Dzisiaj idę i już nie mogę się doczekać. Coś mało osób zarezerwowało bilet. Kupiłem bilet wczoraj bo myślałem ze będą tłumy.

ocenił(a) film na 7

W Poznaniu też od dziś grają;) Ludzi idzie mało tak samo jak na "To nie jest kraj...".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones