PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=239166}

Aż poleje się krew

There Will Be Blood
7,7 91 022
oceny
7,7 10 1 91022
8,7 43
oceny krytyków
Aż poleje się krew
powrót do forum filmu Aż poleje się krew

Film ogólnie bardzo przyzwoity, gdyby jeszcze dodać do niego naprawdę dobrą muzykę, a nie jakieś brzękolenie które można było usłyszeć w filmie, to całość byłaby bardzo dobra.

ocenił(a) film na 5

Muzyka jest kapitalna.

ocenił(a) film na 8
arrival

No. Muzyka jest bardzo dobra. Nominowana do oscara.

użytkownik usunięty
Uzi

Chyba do maliny w kategorii najlepsza muzyka, bo znam nominacje do Oscara i napewno nie ma tam muzyki z fimu "Aż poleje się krew"

użytkownik usunięty

mój błąd, miałem na myśli "do maliny w kategorii NAJGORSZA muzyka"

ocenił(a) film na 8

http://www.imdb.com/title/tt0469494/awards
"Best Achievement in Sound Editing"

użytkownik usunięty
Uzi

Nie kompromituj się więcej. Zamiast kłócić się dłużej na Filmwebie poszedłbyś lepiej na kurs języka angielskiego.

"Best Achievement in Sound Editing" - najlepszy montaż dźwięku

Nie widzę tu wzmianki o muzyce.

ocenił(a) film na 8

Ależ z kim ja się kłócę ? Ja tylko wyrażam swoją opinię, podobnie jak kolega @arrival uważam mimo wszystko iż muzyka była conajmniej bardzo dobra - tyle.

PS. Nie mam zamiaru tutaj prać brudów z innych forów. Masz coś do mnie - Twoja sprawa - zostaw to dla siebie. Mnie w obsypywanie się piaskiem nie wciągniesz. Sorry, Lou.

użytkownik usunięty
Uzi

Ja ci tylko delikatnie uświadamiam w że jesteś w błędzie. Wygłupiłeś się i tyle.

ocenił(a) film na 8

Moim zdaniem muzyka w filmie spisywała się świetnie (na płycie również) ale do Oscara nominowana nie została.

ocenił(a) film na 8
Mystery_Man

No.. i o to chodzi. Ważne, że nam się podoba, kogo obchodzi statuetka..

/w sumie powinienem przeprosić, bo przez pomyłkę mogłem wprowadzić kogoś w błąd, podekscytowany pomyliłem angielskie "sound", z "music"/

ocenił(a) film na 10
Uzi

Zgadzam się muzyka jest genialna świetnie buduje klimat do tego jakże znakomitego filmu. Życzę mu jak najwięcej oscarów bo według mnie jest zdecydowanie lepszym filmem od American Gangster czy No Country For Old Men, z którym prawdopodobnie będzie rywalizował. Taka jest moja opinia.

użytkownik usunięty
Uzi

Z tego co tu widzę to ty wspomniałeś o statuetce

ocenił(a) film na 8

Ale jak widzisz wszyscy jednogłośnie mówią, że muzyka genialna. Z oskarem się pomyliłem, to fakt, ale przecież nie on jest najważniejszy.

Pzdr.

ocenił(a) film na 10

z nominacją było nieco zamieszania. ostatecznie soundtrack greenwooda został odrzucony poniewaz czesć materiału to utwory(tylko dwa) skomponowane wczesniej, zatem nie na potrzeby filmu co jest już podobno niezgodne z zasadami oscarowymi.

I to jest główny powód braku nominacji. Amuzyka jest wspaniała, trochę eksperymentalna, z pewnością lepsza niż kolejne okołowilliamsowee patostwory.

ocenił(a) film na 9

Muzyka rzeczywiscie słabizna. No ale film sam w sobie wciąga...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones