PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3690}

Ace Ventura: Psi detektyw

Ace Ventura: Pet Detective
6,3 307 121
ocen
6,3 10 1 307121
4,9 17
ocen krytyków
Ace Ventura: Psi detektyw
powrót do forum filmu Ace Ventura: Psi detektyw

Moja ulubiona scena była jak Ace próbował zdemaskowac,że policjantka jest facetem tym z psychiatryka,haha to było niezłe ;))

ocenił(a) film na 8
Isiaczek

Mnie się najbardziej podobało jak koleś wrzuca listy do skrzynki, a Ace trzyma mu rękę i ogląda jego pierścionek <hahaha> ;]

ocenił(a) film na 9
Isiaczek

Jak przywalil glową w siedzenie przebrany za baletnice :P
mistrzowskie xD

Isiaczek

Moja ulubiona scena: Ace przychodzi na przyjęcie do bogacza, który kolekcjonuje rzadkie okazy zwierząt. Przechodząc obok orkiestry pociąga za rękę jednego z muzyków. Stwierdza, że serwują tam "gumiaste jedzonko".
Kolejna scena: Scena miłosna z Courney Cox, ta muzyczka, zwierzaki.
Mogłabym wymienić prawie wszystkie sceny bo film jest mistrzowski!!!!

ocenił(a) film na 10
Isiaczek

Jazda samochodem bez przedniej szyby jest genialna.. No padam.

ocenił(a) film na 9
m_G

Pobyt w szpitalu psychiatrycznym, szczególnie walnięcie głową w ławkę czy co to było. Świetny masaż przepony xD

idril_7

no pobyt w szpitalu to była rewelka, ze śmiechu nie moglem wytrzymać jak walnął tą głową i jak robił tą scenkę czy co to tam było (dawno nie widziałem tego filmu) w spowolnionym tempie to ta jego mina mnie rozbroiła xD. Jeszcze podobała mi się scenka w mieszkaniu na balkonie i jak mówił że dokonał egzorcyzmu czy cś w tym stylu :P

ocenił(a) film na 10
Sikorex

no to w psychiatryku jak robił w spowolnieniu to boskie było, albo jak się skumał że ona jest facetem to wszystkie ciuchy spalił :D:D

ocenił(a) film na 7
nk1994

tak, pobyt w szpitalu był najlepszy xD
a pozatym to mi sie podobało jeszcze jak on szukał kolesia, który nie miał tego oczka w pierścieniu i jak nadstawił czoło jednemu żeby mu przywalił i pierścień sie odcisnął xD albo jak w toalecie podczas 'odcedzania ziemniaczków' patrzył się na PALCA kolegi obok xD z tym ze ten kolega odebrał to inaczej.. ;DDD

Ventuta rlz! xD

Isiaczek

Najbardziej podoba mi się scena jak Ace nie mogąc dogonić biegacza,by sprawdzić jego sygnet ledwie go dogania,przewraca na ziemię i usypia jakimś środkiem ,by bliżej przyjrzeć sie co Ów nosi na palcu:)hehe.Ale takich super fajnych scen jest sporo w tym filmie...

Isiaczek

Scena na imprezie u bogacza czy jak go tam nazwać... :) Ace idzie do łazienki, a potem próbuje dostać się do innych pomieszczeń- w tle leci muzyka do MI bodajże... :D LOL

finka1987

Swietne tez bylo jak Ace na miejscu zbrodni demonstrowal dzialanie drzwi antydzwiekowych :D:D:D

użytkownik usunięty
Maniek2008

Haha, to z drzwiami dźwiękoszczelnymi było dobre xD Ogólnie co chwile się śmiałam. Pamiętam, że praktycznie popłakałam się, kiedy Ace przebrany za baletnicę wszedł do magazynku, potem do kartonu i się cały... rozwalił xD komicznie to wyglądało xD

ocenił(a) film na 8
Maniek2008

Mi też to się najbardziej podobało ;)

Isiaczek

Najfajniejsza scena zaczyna się napisami początkowymi a kończy napisem THE END.
I wszystko w temacie :)

Isiaczek

yes satan ? ohh im sorry sir! u sounded like someone else - hehe ale tego
jest dużo

lobo_9

Scenka kiedy Ace staje nad basenem zamiast delfina znajduje rekina :) Ale wydaje mi się że i tak tą scenke bije na głowę scena 'porodu' nosorożca z drugiej części.

ocenił(a) film na 8
reese

Cały film jest szalony i śmieszny. Moje ulubione sceny to:
-Początek jak Ace idzie do gostka ze szkłem i co chwila je tłucze.
-Akcja w domu klientki z "zapłatą" za uratowanie pieska.
-Jak Ace wchodzi do basenu i ten tekst "Jak nie wrócę za pięć minut to
poczekajcie dłużej".
-Hasło do biura tego metalowca.
-"Miśin Impośible" ;-) i akcja z rekinem a potem wyjście z kibelka.
-Akcja z szybą dźwiękoszczelną.
-Scena miłosna.
-Twój "gnat" mnie uwiera.
-Zgwałcony Ace.
-Największe hemoroidy świata i ta reakcja gliniarzy.
-Końcówka cyli "Ace miłośnik zwierząt".

ocenił(a) film na 8
pionas666

A i zapomniałem o:
-Ace żuje gumę miętową.
-Ace w zakładzie psychiatrycznym i ta jego "choroba".

pionas666

Każdy ma swoją ulubioną scenę, a dla mnie to pobyt Ace'a w szpitalu dla czubków jest najlepszy
Dawno już filmu nie widziałem, ale zastanawia mnie jedno, gdzie mogła być zlokalizowana ta scena:
http://www.youtube.com/watch?v=8iv3HqRJP3w
W filmie oryginalnie jej nie było, a teraz jest to dostępne w reedycji na DVD, czy nie?
Z góry dzięki za pomoc. :-)

ocenił(a) film na 7
denilson_ironman91

o stary! Takiej polewki nie miałem dawno! Link mnie zmiażdżył :D

Isiaczek

gospodarz: - WENTURAAA!!!
Ace: - Tak, szatanie! (odwraca się) - O przepraszam, pomyliłem pana z kimś innym!

lub Ace w zwolnionym tempie...

ocenił(a) film na 7
Isiaczek

Scena w której Ace tłumaczy policjantom że jakaś tam babka nie mogła słyszeć odgłosów morderstwa bo okna są dźwiekoszczelne i tak śmiesznie krzyczy zamykając i otwierając jednocześnie drzwi balkonowe :).

Ostatnia scena w filmie w której Ace dostrzega białego gołębia a maskotka jednej z drużyn wystrasza go a Ace zaczyna go nawalać ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones