PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3691}

Ace Ventura: Zew natury

Ace Ventura: When Nature Calls
6,5 127 134
oceny
6,5 10 1 127134
6,0 11
ocen krytyków
Ace Ventura: Zew natury
powrót do forum filmu Ace Ventura: Zew natury

9/10

ocenił(a) film na 9

Słabiej od jedynki, styl oczywiście ten sam ale jednak słabiej.
Posiada za to scenę która ile razy bym jej nie oglądał powoduje u mnie głośny śmiech.
Facet z gry monopol,luta w gębę ,zarzucenie na szyje i "tracisz kolejkę ". Nie mogę z tego, hahahaha !!

ocenił(a) film na 10
damek1690

Słabiej? U mnie zupełnie na odwrot:
Ace Pet Detective 8/10
Ace When Nature Calls 10/10

ocenił(a) film na 9
Debesciak

Kwestia gustu ;)

ocenił(a) film na 10
damek1690

Ano :P

Debesciak

jak dla mnie zew natury o wiele lepszy:)
psi detektyw do mnie nie przemówił.

ocenił(a) film na 10
Debesciak

Imo Zew natury nie tylko lepszy od pierwszej części ale również najlepszy film z Carrey`m :D

ocenił(a) film na 7
damek1690

Psi detektyw 9/10
Zew natury 6/10

Dla mnie o wiele słabiej od pierwszej części

damek1690

mnie osobiście bardziej podobał się Zew natury;p Za każdym razem równie śmieszny;D A co do sceny to uwielbiam ją;D Dobra jest też kiedy dowiaduje się, że zwierzę, które ma odnaleść to nietoperz;D:D ahaha;D

damek1690

U mnie jednak dwójka rządzi, ale obydwie komedie są niesamowite, fakt można pod niebiosa wychwalać takie filmy jak "Godfather", bo na to zasługują, ale należy pamiętać również o komediach, filmach które mają na celu śmieszyć, a trzeba przyznać, że przy takich filmach, jak "Ace", czy "Maska" można się wielokrotnie zaśmiewać do rozpuku.

damek1690

dla mnie jednak psi dedektyw wymiata scena z dźwiękoszczelnym szkłem w drzwiach balkonowych i dialog: 'ventura! -tak, szatanie oh, wziąłem pana za kogoś innego' nie do przebicia ^^

adlen

też tą scenę uwielbiam:)) masakra, pamietam jak pierwszy raz oglądałem Psiego dedektywa w wieku 15 lat - cały film sikałem:)))

ocenił(a) film na 8
Jonczyq_2

dla mnie to jedna z najlepszych scen w tym filmie i we wszystkich możliwych komediach. ta właśnie jedna z szatanem

ocenił(a) film na 7
Jonczyq_2

swietny film racja, jim carey to mistrz komedi tak samo jak douglas jest mistrzem thillerow a clint estwood - westernow

luck88

i tu się z Tobą zgodzę koneserze

ocenił(a) film na 7
Jonczyq_2

Ps . Nie dodalem jeszcze Nicholsona ,ktory gra mimika tak jak nikt inny, jest w tym lepszy nawet od Careya :]

ocenił(a) film na 8
damek1690

Mnie się o wiele bardziej podobała 2 od 1, ale żadna zdecydowanie nie zasługuję na ocenę wyższą niż 8.

ocenił(a) film na 10
damek1690

dla mnie dwojka lepsza

Ale jedno trzeba przyznac. Jim Carey to pierwszy wariat swiatowego kina!

ocenił(a) film na 8
damek1690

Osobiście wolę dwójkę... Obie części trzymają podobny poziom. Carey to dopiero oszołom nie widzę w tej roli kogoś innego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones