PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3691}

Ace Ventura: Zew natury

Ace Ventura: When Nature Calls
6,5 127 007
ocen
6,5 10 1 127007
6,0 11
ocen krytyków
Ace Ventura: Zew natury
powrót do forum filmu Ace Ventura: Zew natury

Klasyka!:)

ocenił(a) film na 8

To geniusz wśród komedii:) Aczkolwiek trzeba przyznać, że dość oryginalny. Ten film emanuje bardzo specyficznym poczuciem humoru, więc raczej albo się go kocha, albo nienawidzi. Ja osobiście przy odpowiednim dystansie potrafię się niesamowicie dobrze bawić przy tym filmie:) Pamiętam jak pierwszy raz oglądałam go mając ok 15 lat i do dziś często po niego sięgam:) Niesamowicie poprawia humor. Carrey zagrał w nim fenomenalnie (moim zdaniem to jedna z Jego najlepszych ról), do tego jeszcze ta przyroda, specyficzne poczucie humoru, dobra fabuła, fajna muzyka i ciekawa, pulsująca akcja. Jedyne minusy jakie można nadmienić, to odrobina alogiczności w niektórych sytuacjach i kiepska gra Fultona Greenwalla (ale co do 2 minusu, to tylko moje osobiste odczucie). Te minusy jednak absolutnie nie przeszkadzają przy ogólnym odbiorze, w zestawieniu z masą plusów. Reasumując-gorąco polecam!:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones