PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3691}

Ace Ventura: Zew natury

Ace Ventura: When Nature Calls
6,5 127 134
oceny
6,5 10 1 127134
6,0 11
ocen krytyków
Ace Ventura: Zew natury
powrót do forum filmu Ace Ventura: Zew natury

Najlepsza scena :)

użytkownik usunięty

Jaka jest najlepsza scena z tego filmu?

ocenił(a) film na 9

Dla mnie goryl z Vincentem Cadby 'm w krzakach. :)) Jednak wybór jest trudny...

ocenił(a) film na 10
bruce1940

albo karmienie tego ptaszka na skale zaraz na początku :)

ocenił(a) film na 8

Najlepszą sceną jest "poród" nosorożca.

ocenił(a) film na 8

scena w namiocie zaraz po tym jak odmówił księżniczce:)

ocenił(a) film na 8
llubellak

jak Ace jedzie samochodem przez dżunglę (Cziki bang bang bang hhaha).

ocenił(a) film na 8
llubellak

Raczej nie odmówił :) na koniec przecież, jak okazało się że nie jest ona dziewicą powiedział "To oni moga to sprawdzić?!" czy jakoś tak :) i gonili go bo to on pozbawił ja dziewictwa.

ocenił(a) film na 8
kinomanka95

No tak, ale raczej w namiocie to się masturbował. Potem jednak przegrał z popędem i musieli się coś gdzieś jakoś. Przynajmniej ja to tak odebrałam. No bo jak by miał Ją pod tą strzechą całą przykryć? Chyba, że coś pominęłam. Bo z tego co widzę, to sugerujecie, że wtedy w tym namiocie ją rozdziewiczył, a to wg mnie raczej niemożliwe.

ocenił(a) film na 7

Zdecydowanie nosorożec ;D

użytkownik usunięty
Raul__fw

nosorożec, walka z krokodylem

ocenił(a) film na 8

Najlepsze było jak na początku spuszczał ze schodów tą sprężynkę :D i oczywiście scena w jaskinii jak ze strachu rzucił medalionem a potem pochodnią :)

ocenił(a) film na 10
kinomanka95

A mnie się podobało jak jechał przez dżungle z idealnym parkowaniem na końcu. "Like a glove":)

ocenił(a) film na 8

Mnie rozwaliło, jak mnisi świętowali, że się go pozbyli. A potem jeszcze ta akcja z klękaniem na dźwięk słowa ,,shikaka". I oczywiście walka ,,białego diabła" z wojownikiem z wrogiego plemienia i translacja tego mudżina, który do tego doprowadził. Albo jak Ace zrobił sobie szalik z tego małego bufona. :D

ocenił(a) film na 8

Wychodzenie z nosorożca-klasyka;)) Ale jest kupę fajnych scen tak na prawdę:) Wplecenie w fabułę słynnej zabawy z jak już kolega nadmienił klękaniem na dźwięk słowa shikaka;D No i jazda samochodem, akcja z nietoperzem na końcu i wiele innych:)

ocenił(a) film na 8
uwieziona

Zapomniałabym-projekcja filmiku przecież:) Te Jego wygłupy, jak koleś Im pokazywał materiał o tych kłusownikach:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones