Crank: High Voltage

opisy filmu

(4)
  • Bohater kultowego filmu "Adrenalina", płatny zabójca Chev Chelios (Jason Statham), znów ma kłopoty. Wpada w ręce chińskiego gangstera, który wycina mu serce i zastępuje je elektronicznym akumulatorem. Chcąc pozostać przy życiu i odszukać skradziony organ, Chev zamiast adrenaliny potrzebuje wysokiego napięcia, które utrzyma działanie wszczepionego mu urządzenia.

    "Adrenalina 2 : Pod napięciem", to genialne, dynamiczne, kipiące od adrenaliny kino akcji, połączone z solidna dawką humoru i zwieńczone niecodziennym zakończeniem.

    "Adrenalina 2 : Pod napięciem", to film, który da ci kopa!

  • Po upadku z dużej wysokości w końcówce filmu Adrenalina, Chev Chelios (Jason Statham) nie umiera. Zostaje porwany przez gang chińskich lekarzy, którzy wycinają jego serce, w zamian wstawiając akumulator. Chev musi ścigać gangsterów, którzy ukradli jego serce, i jednocześnie, aby przeżyć, musi ładować mechanizm rekularnymi wstrząsami elektrycznymi.

  • Chev Chelios (Jason Statham) przez dwadzieścia cztery godziny musiał walczyć i zabijać, aby utrzymać w sobie wysoki poziom adrenaliny, bo tylko w ten sposób mógł powstrzymać działanie śmiertelnej trucizny. Gdy myślał, że już mu się udało, wypadł z helikoptera na jedną z ulic Los Angeles. Kiedy po trzech miesiącach budzi się, jest podwójnie zaszokowany. Po pierwsze tym, że żyje. A po drugie odkrywa, że został porwany przez tajemniczego chińskiego mafioso, a jego serce zastąpiono urządzeniem, które, by nie przestało działać, wymaga regularnych doładowań - energią elektryczną. Chev postanawia odzyskać swe skradzione serce oraz zemścić się na wszystkich, którzy brali udział w jego zamianie.

  • W drugiej części kultowej Adrenaliny Chev Chelios (Jason Statham) zostaje porwany przez tajemniczego chińskiego mafioso. Kiedy trzy miesiące później budzi się, odkrywa, że jego dotąd niezniszczalne serce zostało zastąpione urządzeniem, które wymaga regularnych doładowań elektrycznych, by nie przestało działać. Chev znowu jest więc w wielkich tarapatach, mając na karku meksykańskiego gangstera El Hurona i chińską mafię, na której czele stoi wiekowy, ale wciąż niebezpieczny Poon Dong (David Carradine). Pełen determinacji Chev usiłuje odzyskać skradzione serce oraz zemścić się na wszystkich, którzy brali udział w jego zamianie. Pościgi, wybuchy i nieprawdopodobnie szybka akcja - czeka Cię podwójna dawka adrenaliny!

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię