PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612342}

Agenci

2 Guns
6,7 54 301
ocen
6,7 10 1 54301
6,0 6
ocen krytyków
Agenci
powrót do forum filmu Agenci

brak jaj

ocenił(a) film na 5

Nawet Ci którzy mu dali 9-10 , zapomną o im istnieniu do końca roku. Tym się różni film z pomysłem od zwykłego wyciągacza kasy od kinomana. Kolejny przeciętniak który utonie w szarej matni przeciętniactwa.

ocenił(a) film na 6
videomax

Podbijam w 100%. Odniosłem identyczne wrażenie. Film ogólnie dobry (nie można narzekać na nudę), aczkolwiek nic innowacyjnego. Kino dla typowego zjadacza chleba, który od czasu do czasu lubi 'oglądnąć' film.

videomax

Denzel jak zwykle drewniany jak zawsze, a film to jest odpowiednik akcyjnych zapychaczy videotek z lat '80, czego sie spodziewales?

ocenił(a) film na 6
videomax

A dałeś... 7. Gdzie logika?

ocenił(a) film na 5
shamar

3- za zdjęcia ,3- za muzykę ,1- za pozostałą część

ocenił(a) film na 6
videomax

Nie :)

Za każdy element powinien być 1 plus/punkt.

ocenił(a) film na 5
shamar

OK. No, a ile za Paule Patton, wypasiony kociak, nie zaprzeczysz ?!

ocenił(a) film na 6
videomax

Ale ja oceniam "punkt w punkt" - dobra muza? 1 punkt. Dobre zdjęcia? 1 punkt. Często naciągam bo kategorii jest mnóstwo i wyszłoby 150 punktów ale... nie 3 punkty za daną kategorię.

Film średni a oceniając jako 7 - dajesz, że "dobry"

ocenił(a) film na 7
videomax

No zgadzam sie całkowicie, obejrzałem ~5 miesięcy temu, a przed chwilą zastanawiałem się czy go oglądałem (byłem raczej nastawiony na to, że nie widziałem go wcześniej, a tu niespodzianka xd). W zasadzie to większość filmów z np. Stathamem, Denzelem, Walhbergiem czy innymi (przynajmniej w moim wypadku) ciężko mi odróżnić od siebie i nie raz nie pamiętam w ogl. o co chodziło (y)

p4uI

Podpowiem ci jak je odróżnić te filmy w prosty sposób xD jeden aktor jest biały drugi czarny mam nadzieje że pomogłem.

mariusz_pepsi

Statham czy Walhberg?

El_Draque

denzel washington

mariusz_pepsi

to on jest czarny? kurcze, nigdy nie odroznialem go od pozostalych 2, myslalem, ze jest brudny...

ocenił(a) film na 3
videomax

dla mnie nawet mniej niz przecietny

videomax

Hmm taki wzniosły kom, ale masz raczej racje film dobry ale tak zwany na raz.

videomax

Utonął tak jak ty, wielki krytyku...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones