PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95431}

Alamo

The Alamo
6,3 3 585
ocen
6,3 10 1 3585
Alamo
powrót do forum filmu Alamo

Zero klimatu oblężenia, kiepsko pokazany strach oblężonych, rażące w oczy oszczędności na scenach batalistycznych (nie licząc dwóch końcowych bitew), no i najważniejsze - film przegadany i słabo zmontowany. Jest sporo nudnych i kompletnie nic nie wnoszących do fabuły lub podbudowania klimatu scen. Przypuszczam że bez problemu znalazło by się ze 20 minut (a pewnie i więcej) ujęć do całkowitego wycięcia, może wtedy by film miał właściwą dynamikę.

Co można zaliczyć na plus ? Końcowy atak na Alamo który jest faktycznie efektowny, no i oczywiście bardzo dobre zdjęcia.

Jeśli nic innego ciekawego nie ma w TV to można oglądnąć, ale w innym przypadku raczej nie polecam bo można się potwornie wynudzić.

5+/10 (plusik za zdjęcia)

użytkownik usunięty
krevek

Nie zgodzę się z większościa opinii. Wszyscy pisza że nudny , przydługawy. Tylko co wy chcecie od takiego oblężonka?
Aż dziw mnie bierze jak to stare gniotowate Alamo z 1960 zbiera lepsze opinie.

ocenił(a) film na 5

No bo jest przydługawy. Uwierz mi, ja uwielbiam długie filmy, bo jest w nich czas na budowanie klimatu (polecam "O jeden most za daleko" oglądnąć w jednej części, bez przerw). Ale w Alamo są sceny które NIC pozytywnego nie wnoszą. Ani klimatu, ani sensownego rozbudowania fabuły o ciekawe wątki, ani efektownych scen. Tylko nudne pogawędki o niczym.

A do starego Alamo odnosić się nie będe bo oglądałem go dobrych kilka lat temu więc siłą rzeczy go nie pamiętam.

krevek


wypracowanie gimbusa pt. 'ten film jest be', czyli pierdoły spod stodoły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones