PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836}
7,6 520 692
oceny
7,6 10 1 520692
8,4 46
ocen krytyków
American Beauty
powrót do forum filmu American Beauty

8/10

ocenił(a) film na 8

Jeden z filmów który z góry spisywałem na klapę a tutaj zaskoczenie, bo bardzo fajnie się go ogląda. Oryginalnie przedstawiona rodzina 15 latach życia ze sobą. Żona skupiona nad karierą która za cholerę jej nie wychodzi bo jest po prostu cienka w tym co robi ale sama się twardo okłamuje i próbuje to zmienić wszelkimi sposobami. Mąż który czuje się zasiedziany w pracy z której nie czuje spełnienia i postanawia się definitywnie wszystko zmienić przez koleżankę córki która przeżywa zwykły młodzieńczy bunt i nikt "nie da rady" jej zrozumieć ;-) Milo rozwijająca się akcja, aczkolwiek spodziewałem się, że koleś szybciej zaliczy blondyneczkę. na pewno jeszcze do niego wrócę.

ocenił(a) film na 10
Sprite_87

Szybciej zaliczy? Przecież on jej nie zaliczył.

ocenił(a) film na 8
TonyMontana_fw

W sumie tak, ale liczyłem, że ją dźgnie ;-)

ocenił(a) film na 10
Sprite_87

To, że jej nie 'dźgnął' uratowało sytuację. Myślałem, że będzie żenujące rozwiązanie wątku z blondynką jak ją po prostu zaliczy, ale o to chodziło - w końcu do niego doszło, że ta bogini seksu z jego snów to tylko wymysł bo tak na prawdę to jeszcze dziewica, niedoświadczona życiem ani namiętnością nastolatka, która ma nasrane w głowie, którą taki typek jak on mógłby potraktować jak córkę i zrobić jej... kolację :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones