PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32486}

American Psycho 2

American Psycho II: All American Girl
4,4 3 278
ocen
4,4 10 1 3278
3,6 5
ocen krytyków
American Psycho 2
powrót do forum filmu American Psycho 2

OMG

ocenił(a) film na 1

Szczerze mówiąc był to najgłupszy film jaki w życiu widziałem. Po emisji poczułem się lżejszy o kila milionów szarych komórek. Ten film miał więcej wspólnego ze Scary Movie niż z pierwszą częścią American Psycho.

ocenił(a) film na 7
pink_power

trochę dziwne bo szczerze to widziałem mnóstwo gorszych filmów. Ba! powiem ze nawet przyjemnie mi sie oglądało, chociaż było troszkę niedociągnięć to trzeba czasem przymknąć oko ;) Najgłupsze w tym filmie to były zdecydowanie te kretyńskie piosenki...

ocenił(a) film na 1
Boskigrom

Może i nie jest najgłupszy, może ta wypowiedź jest spowodowana ogromnym szacunkiem jakim darzę pierwszą część... American Psycho to bardzo inteligentna krytyka konsumpcjonizmu, który na przełomie lat 80 i 90 osiągnął swoje apogeum, a to coś to sam już nie wiem co to jest? Pastisz może? Tylko, że pastisz też trzeba umieć zrobić.

pink_power

american psycho mi się podobał, jednak przesłanie tego filmu bardziej zakrawa mi na lewacją propagandę niż na racjonalną krytykę rzeczywistości. po pierwsze konsumcponizm który krytykuje zarówno autor ksiązki jak i reżyser filmu jest motorem wzrostu gospodarczego, po ksiązka jak i film zapewne nie powstały za darmo jako manifest społeczny a ich autorzy otrzymali za nie pieniądze które wydali na konsumpcję. po trzecie to nie konsumpcjonizm jest przyczyną psychopatii. psychopatyczni seryjni mordercy występowali zarówno w bogatej ameryce jak i w zabitym dechami ZSRR

ocenił(a) film na 2
pink_power

O gustach sie nie powinno dyskutowac,ale 'Scary Movie' to bardzo udany cykl w kategorii-parodia horrorow,natomiast dla chaly jaka jest 'American Psycho 2' nie ma kategorii-tylko kosz na smieci.

ocenił(a) film na 1
Vaginator

No pewnie, że tak, ale tylko pierwsza część SM była dobra. następne to tylko odcinanie kuponów.

ocenił(a) film na 1
pink_power

zaluje ze stracilem niepotrzebnie czas na oglądanie tego "czegoś"

ocenił(a) film na 7
Lukash

no widzisz - następnym razem zastanów się dwa razy zanim włączysz jakikolwiek film by znów nie stracić z życia 90 minut. Chociaż patrząc z tej perspektywy czegoś te film uczy - a to oznacza że czas nie był tak bardzo zmarnowany ;)

ocenił(a) film na 4
Boskigrom

Ten film nie ma nic wspólnego z american psycho... gdzieś nawet czytałem, że roboczy tytuł był zupełnie inny, wątek z Batemanem dodano żeby podkręcić ludzi... Gdyby film rozpatrywać jako autonomiczny twór, no to jeszcze jako tako (oczywiście pełno tam naiwniackich scen i nieścisłości) ale podszywanie się pod klimaty Patricka Batemana to już zwykła profanacja..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones