PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1075}
7,3 192 387
ocen
7,3 10 1 192387
7,1 41
ocen krytyków
American Psycho
powrót do forum filmu American Psycho

W pewnym momencie te dwie prostytutki chcą wyjsć a Bateman mówi, że jeszcze nie skończył, po czym wyjmuje wieszak i jakieś druty. Po czym za moment dziewczyny wychodzą. O co chodziło z tym wieszakiem?

ocenił(a) film na 8
Szarobure

W tej szufladzie z której wyjął wieszak miał chyba jakiś nóż jak dobrze pamiętam. Pewnie się zastanawiał czy je zabić a gdy usłyszał jedną z nich wyjął niegroźny wieszak :] Przynajmniej ja tak pamiętam.

Eric5

Dziękuję Eric.

ocenił(a) film na 8
Szarobure

pobił je i torturował, przecież wyszyły szybko jednej leciała krew z nosa. Na prawdę się nie skapnąłeś? Przecież nawet mówiła ona ze bedzie potrzebowac operacji po tym co jej zrobil. No błagam..

Settlingmonster

Nie jestem facetem.
To, ze powiedziała o operacji, nie znaczy, ze od razu wiemy, co jej zrobił. A to, ze komuś leci krew z nosa, też nie tłumaczy od razu wszystkiego.
Nie musisz błagać, ta ironia też nie jest potrzebna, Eric udzielił już odpowiedzi bez zadęcia.

ocenił(a) film na 8
Szarobure

On nie chciał ich zabić, tylko je pobił bo był walnięty -.- Eric odpowiedział ale błędnie!

Settlingmonster

Ok. W kazdym razie wiem już o co idzie z tym wieszakiem. Dzięki.

ocenił(a) film na 3
Szarobure

jedna z prostytutek wychodząc (ta, która płakała, i której leciała krew), obróciła się i widać było pocięcia nożem na ramieniu.

ocenił(a) film na 7
ossowska

Prawdopodobnie wieszakiem przebił coś czego nie muszę nazwy wymieniać. Jeśli wciąż nie wiesz o co chodzi przeczytaj Julliette Markiza de Sade :D

Racen

Albo "Historię O" Pauline Réage.

Racen

Można wiedziec o co dokładnie chodzi na priv.

ocenił(a) film na 6
ossowska

gdy prostytutki wychodzą, widać że są podrapane i posiniaczone.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones