Film

Anaconda 4: Trail of Blood

2009 1 godz. 29 min.
3,3 2 152
oceny
3,3 10 2152
276
chce zobaczyć
{"id":"467673","linkUrl":"/film/Anakondy%3A+Krwawe+%C5%9Blady-2009-467673","alt":"Anakondy: Krwawe ślady","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/76/73/467673/7295362_1.2.jpg"}
Badaczka, która brała udział w tworzeniu wielkich węży, usiłuje zniszczyć wszystkie efekty doświadczeń z serum krwawej orchidei. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Potomstwo genetycznie modyfikowanej anakondy zostaje poddane działaniu wzmocnionemu serum krwawej orchidei. Wąż wydostaje się z niewoli, zabija naukowca i zaszywa się w karpackich lasach. Umierający na raka milioner, Murdoch (John Rhys-Davies), widząc w serum swą szansę na wyzdrowienie, wysyła w Karpaty grupę najemników w celu odzyskaniaPotomstwo genetycznie modyfikowanej anakondy zostaje poddane działaniu wzmocnionemu serum krwawej orchidei. Wąż wydostaje się z niewoli, zabija naukowca i zaszywa się w karpackich lasach. Umierający na raka milioner, Murdoch (John Rhys-Davies), widząc w serum swą szansę na wyzdrowienie, wysyła w Karpaty grupę najemników w celu odzyskania specyfiku. Tymczasem herpetolog Amanda (Crystal Allen), która brała udział w stworzeniu olbrzymich węży, chce zniszczyć zarówno węża jak i plantację orchidei. Badaczka spotyka w lesie zagubionego trekkera i ekipę turystów przewodzoną przez Jacksona (Linden Ashby). Razem muszą poradzić sobie z zagrożeniem w postaci uzbrojonych najemników i olbrzymiego węża, który potrafi się regenerować.

studio
Stage 6 Films (przedstawia) / Castel Film Romania / Hollywood Media Bridge
data produkcji
2009
tytuł oryg.
Anaconda 4: Trail of Blood
inne tytuły
Anakondy: Krwawe ślady Polska
Anakonda 4: Krwawe ślady (alternatywna pisownia) Polska
Anakonda: Krwawe ślady (inny tytuł) Polska
Anakonda IV - Krwawe ślady Polska
Anaconda 4 (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Na początku filmu podczas sceny w laboratorium, przed pojawieniem się tytułu, na krawędzi stalowego stołu roboczego widać odbicie kamerzysty w dżinsach.
Kiedy Jackson, Scott oraz Roland docierają do strefy wykopalisk pierwszej grupy i znajdują zwłoki członków ekspedycji, po lewej jeden z aktorów odkrywających zmarłego wyraźnie oddycha.
Film kręcono w Bukareszcie i delcie Dunaju (Rumunia).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych