film

Anarchia

Cymbeline
2014
1h 36m
3,9 966
ocen
3,9 10 1 966
Szef gangu motocyklistów, którzy handlują narkotykami, toczy walkę ze skorumpowanymi policjantami. Zobacz pełny opis
Anarchia zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Anarchia
Zwiastun nr 2
Anarchia
Zwiastun nr 1
nr 2 2015-01-16T10:13:10 https://fwcdn.pl/webv/51/62/35162/thumbnail.35162.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/248/695048/anarchy_trailer__2015___dakota_johnson__ethan_hawke_movie_hd.vp9.720p.webm

Cymbelin (Ed Harris) to boss gangu motocyklowego, kontrolującego handel narkotykami. Potęgę zawdzięcza trwającemu od lat korupcyjnemu porozumieniu z szefami policji. Jego żona Królowa (Milla Jovovich) dąży do zwiększenia zysków gangu i nakłania męża do zerwania układów z policją. Rozpoczyna się walka o dominację w mieście. BrutalniCymbelin (Ed Harris) to boss gangu motocyklowego, kontrolującego handel narkotykami. Potęgę zawdzięcza trwającemu od lat korupcyjnemu porozumieniu z szefami policji. Jego żona Królowa (Milla Jovovich) dąży do zwiększenia zysków gangu i nakłania męża do zerwania układów z policją. Rozpoczyna się walka o dominację w mieście. Brutalni motocykliści terroryzują ulice. Tymczasem jedyna córka Cymbelina, Imogena (Dakota Johnson), potajemnie wiąże się z bezgranicznie w niej zakochanym Postumusem (Penn Badgley). Cymbelin, Królowa i Jachimo (Ethan Hawke) zrobią wszystko, aby zniszczyć tę miłość – w grę wchodzi władza w gangu. Intrygi i zabójstwa zataczają coraz szersze kręgi. Nikt nie jest bezpieczny i nikt nie wie, czy przetrwa tę wojnę.

na podstawie
studio
Benaroya Pictures (przedstawia) / Keep Your Head Productions
tytuł oryg.
Cymbeline
inne tytuły
Anarchy (tytuł roboczy) USA
Anarchy: Ride or Die Wielka Brytania
Anarchy Australia
więcej
Zdjęcia do filmu zrealizowano w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Oglądnąłem cały film z uwagą i skupieniem. Moim zdaniem film jest ciekawy i godny polecenia. Może dla niektórych z tych którzy ocenili film bardzo nisko nie zrozumiały jest dialog który występuje w filmie.

Apple Inc

ocenił(a) film na 3

Zapewne miała to być odważna i ambitna próba współczesnej adaptacji klasycznego greckiego dramatu w niezłej aktorskiej obsadzie ale niestety wyszła jedynie półtoragodzinna reklama Apple w dodatku potwornie NNUUUDDNNNAA -
ledwo wytrwałem do końca tego reklamowego gniota. Daje 3/10 wyłącznie za obsadę i realizacje.

Co to za twór ?. Po pół godzinie miałem absolutnie dosyć oglądania. Ze względu na dobrych aktorów zmusiłem się do kolejnych 30 minut oglądania. Jednak nie dało się tego oglądać. A tacy dobry aktorzy wzięli udział w tym .... przedsięwzięciu.

Nie leżą mi kompletnie takie aranżacje klasyki. To z Hopkinsem oraz to z Butlerem (chociaż trochę mniej) też były ciężkie w odbiorze.

Gdyby nie te szekspirowskie dialogi to bylby niezly.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones