PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33431}

Anastazja

Anastasia
7,1 923
oceny
7,1 10 1 923
Anastazja
powrót do forum filmu Anastazja

Anastazja '56

użytkownik usunięty

Film jest świetny, po prostu świetny....Wzruszająca scena rozpoznania Anastazji przez jej Babke. Troche niedosyt pozostawia brak wyrażnych scen romansowych, ale czasami niedomówienia są lepsze....Yul Brynner tez świetny, tylko szkoda ze ciagle z papierosem, pewnie byl taki ideal mezczyzny....A Ingrid Bergmann w pełni zasłużyla na Oskara...

ocenił(a) film na 7

Eee... Ten film dostał Oskara? A za co? Jak dla mnie to on trochę fabuły nie ma... Okay, nie był najgorszy, ale trochę się przy nim nudziłam... Jasne, rozumiem, że można go bardzo polubić, ale... ja jakoś nie umiem się do tej wersji przekonać...

ocenił(a) film na 7
Anya_Pooka

Cóż, czytanie ze zrozumieniem... To Bergman dostała Oskara - za rolę. Film nie. Choć ja uważam, że jest świetny.

Przyjemny seansik. Początkowa scena w piwnicy trochę się dłużyła, ale potem było już lepiej. Dobra rola Brynnera i fajna ścieżka dźwiękowa.

gdzie można obejrzeć ten film z napisami lub lektorem?

gdzie widziałeś ten film z napisami?

maryfw

Wysłałem Ci prywatną wiadomość na profilu.

bennyhillshow

dziękuje

ocenił(a) film na 6
maryfw

tak z ciekawości czemu dałeś 1?

gamertr

nudziło mnie i nie obejrzałam do końca,spodziewałam się że będzie podobne do wersji animowanej

ocenił(a) film na 6
maryfw

W sumie tez spodziewałem się czegoś lepszego ale aż takiej tragedii nie było :). Gdybym w niedziele przy obiedzie włączył tv i by leciał to pewnie obejrzałem bym z zaciekawieniem ale sam z siebie to trochę strata czasu. Faktycznie bajka o wiele lepsza.

ocenił(a) film na 8
maryfw

Jest na torrentach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones