PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6}

Anastazja

Anastasia
7,6 90 202
oceny
7,6 10 1 90202
6,5 6
ocen krytyków
Anastazja
powrót do forum filmu Anastazja

Hmm. Ta bajka mi sie niezbyt podoba głównie ze względu na jakość wykonania. Nie wiem czemu
ale bardziej podeszła mi inna Anastazja. Ta bajka była razem z bajką Jaś i Małgosia. Niestety nie mam już tej
płytki. Chciałabym znaleźć tę wersję Anastazji. Ktoś coś gdzieś widział i mi pomoże? :>

ocenił(a) film na 10
Trufka

To ta wersja, w której szukają jakichś tam jajek, czy czegoś w ten deseń? Taka poniekąd słaba podróbka wersji Foxa? Bo jeśli tak, to warto poszukać na stoiskach ze starymi gazetami, bo chyba z rok, może 2 lata temu zdaje się, że była przy jakiejś tam gazecie. Nie mam tego, ale pamiętam, że widziałam to na wystawie kiosku.

ocenił(a) film na 6
Anya_Pooka

Ja widziała. Ta wersja jest w Czarodziejskich Opowieściach. Ostatnio zobaczyłam, że moja młodsza siostra obejrzała tą wersje na Jim Jam. Sprawdziłam i bajki z Czarodziejskich Opowieści są codziennie o 10 i 17. Jeśli chcesz się dowiedzieć kiedy znów puszczą tą wersje sprawdź na programie Jim Jam. Ja osobiście obejrzałam ją na kasecie VHS dawno temu.

ocenił(a) film na 7
Christine888

https://youtu.be/CwKDkCGld_M
To nie ta bajka?

ocenił(a) film na 9
Trufka

Ta bajka jest z 1997 roku! Jakość wykonania? Weź się zastanów ;>

ocenił(a) film na 9
Trufka

Ta animacja "Anastazji" w 1997 roku to było wtedy cos takiego jakosciowo , jak teraz jest "W głowie sie nie miesci" .

ocenił(a) film na 10
soglif3

@soglif3 Moim zdaniem rysunkowe animacje to jest coś co w głowie się nie mieści, wiadomo, że komputer jest w stanie wszystko narysować :(.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones