PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=579478}

Anatomia strachu

Trespass
5,5 27 585
ocen
5,5 10 1 27585
4,0 11
ocen krytyków
Anatomia strachu
powrót do forum filmu Anatomia strachu

Słabizna

ocenił(a) film na 5

Jest to chyba moja pierwsza opinia na filmwebie. Niestety będzie negatywna. Mimo ogromnego szacunku dla Kidman i Nicolasa muszę skrytykować ten film. Nie jest to film ciekawy. Strasznie dużo krzyków. W kółko to samo. Brakuje mi ról dla Nicolasa jak Pan życia i śmierci czy Naciągacze. Aktor znakomity ale gra w filmach coraz słabszych.....

ocenił(a) film na 4
slawekmc7

Mam niestety podobne odczucie. Do warsztatu aktorskiego Nicolasa nie potrafię negatywnie się odnieść ale zastanawiają mnie niektóre filmy w jakich się pojawia. Nie wiem dlaczego tak jest, chyba trochę rozmienia się na drobne. Ostatnio zaskakuje mnie raz lepiej raz gorzej na zmianę. Ta produkcja jest moim zdaniem nieudana. Nicolas po prostu był, nie miał większego pola do popisu, podobnie jak Kidman. Fabuła po prostu jest nudna, trochę chaotyczna i wymuszona, jakby napisana na kolanie w 30 minut. Poziom reszty ekipy na planie bardzo niski. Mimo to i tak będę starał się oglądać wszystkie filmy Nicolasa, bo aktorem jest bardzo dobrym i dobre role ciągle mu się trafiają a te słabsze jakoś przeboleję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones