PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95415}

Ania z Zielonego Wzgórza

Anne of Green Gables
7,3 47 147
ocen
7,3 10 1 47147
7,0 4
oceny krytyków
Ania z Zielonego Wzgórza
powrót do forum filmu Ania z Zielonego Wzgórza

Mimo, że jestem trochę za stara jak na tą książkę to przyznam się, że mam to gdzieś :D Nie wiem czy ten temat jest na miejscu, ale dawno chciałam gdzieś go rozwinąć
Co myślicie o dzieciach Ani Shirley? Ojej, przepraszam, pani Blythe?
Ja największym sentymentem darzę Waltera. Oddał swe życia wojnie. Nie dość, że był najprzystojniejszym (według książki) chłopcem Ani i Gilberta to na dodatek miał takie uosobienie, że kiedy przeczytałam o jego śmierci to się popłakałam. Płakałam przez parę dni, bo jestem wrażliwa :D Lubię jeszcze Rillę, która również ubóstwiała Waltera. Jest jeszcze Jim (Kuba), Nan, Di i Shirley. Są jeszcze dzieci pastora Una, Flora, Jerry i Karol.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Stacy

jak dla mnie seria kończy się na "Wymarzonym domu Ani",próbowałam czytać dalej ale już mi nie podchodziło tak bardzo,jakoś nie wiem,klimat już nie ten sam

fenix

Ja polecam właśnie ostatnie części. Jak dla mnie były równie fantastyczne. A ostatni tom jest najpiękniejszą i najbardziej wzruszającą serią.
Naprawdę, spróbuj ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones