PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620185}
6,8 73 351
ocen
6,8 10 1 73351
7,0 17
ocen krytyków
Anna Karenina
powrót do forum filmu Anna Karenina

Opis filmu.

ocenił(a) film na 8

Kto to zamieścił? Nie chcę już mówić o tym, że trzeba czasem wpaść na to, iż mimo znanej
pozycji książkowej ktoś mógł po nią nie sięgnąć, a tu ma zakończenie jak na dłoni. Cały
opis jest mdły i mnie osobiście nie zachęca do obejrzenia filmu. A chyba powinien?

ocenił(a) film na 9
dancewithangel

Trzeba to zmienić, a już na pewno ostatnie słowa! Czy nie można było napisać 'doprowadza do tragedii'? Ktoś nie użył mózgu do pisania tego opisu...

dancewithangel

Ostatnim zdaniem, zrujnowano mi cały film. Zmienić to, zanim inni się rozczarują!

użytkownik usunięty
dancewithangel

Pewnie Malwina Grochowska -samozwańczy recenzent to zamieściła, przemawia za tym jej podobny popis: http://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Przed+czym+chowa+si%C4%99+Keira+%22Anna+Karen ina%22+Knightley-86012

ocenił(a) film na 8

W takim razie - gratuluję niebywałego talentu do zniechęcania ludzi. :)

dancewithangel

Anna Karenina jest powieścią tak znaną, że chyba każdy wie, jak się kończą losy głównej bohaterki :P

ocenił(a) film na 8
erykkapusta

Jak było widać po wcześniejszych komentarzach - nie każdy i zawsze powinno się brać taką ewentualność pod uwagę, nawet gdy zamieszcza się opis ekranizacji Nowego Testamentu. :P

ocenił(a) film na 9
erykkapusta

Chyba nie każdy jednak. A nawet jeśli, to opis nadal jest beznadziejny - gdyby rzucenie się pod pociąg było początkiem zdarzeń, można by je tam umieścić, ale zdradzać zakończenie...? Zero myślenia.

ocenił(a) film na 7
dancewithangel

co za głupota....zgłaszam swój udział do klubu złych doświadczeń z bezmyślnymi opisami. ;( ...

mysterieuse_x

heh nie czytałam Anny Kareniny, a zwiastun mnie zachęcił... jednak skoro znam już zakończenie... :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones