PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=255009}

Asterix na olimpiadzie

Astérix aux jeux olympiques
6,3 75 032
oceny
6,3 10 1 75032
4,5 12
ocen krytyków
Asterix na olimpiadzie
powrót do forum filmu Asterix na olimpiadzie

Film dobry

ocenił(a) film na 9

Jak dla mnie. Może się nie znam, ale film bardzo śmieszny.
Największe plusy to oczywiście Irina i Wątek z Schumacherem, i Zidanem.
Dla mnie film na 8-9/10, dałem 9.
Beka z was podwórkowi inteligenci, zaniżający ocene, bo nie rozumiecie filmu. Pozdro dla prawdziwych kinomaniaków

ocenił(a) film na 3
Mc Majkel

A co tu do rozumienia pytam się? To zwykła komedia a nie jakiś dramat psychologiczny z przesłaniem, w dodatku bardzo słaba komedia i nieśmieszna. Jak tobie się podoba to ok ale innych zostaw w spokoju a nie twierdzisz od razu że pozostali to "podwórkowi inteligenci" bo wyrażają swoją opinię.

ocenił(a) film na 9
pionas666

tylko zauważ, że nie twierdze że wszyscy o innych poglądach na dany temat to "podwórkowi inteligenci". To był zwrot bezpośredni do onej grupy użytkowników, pseudo-inteligentów. Jak komuś się nie podobał film-spoko. Ale jak ktoś odrazu wjeżdża na niego, jakby niewiem co on zrobił(Film), to to jest właśnie śmieszne.
A komedia dobra jest ona

ocenił(a) film na 10
Mc Majkel

żółwik mnie rozwalił taki jak w przyrodzie film super

użytkownik usunięty
Mc Majkel

pomysł z olimpiadą i występującymi w filmie prawdziwymi ludźmi sportu był rewelacyjny:)

Nie przepadam za wrestlingiem, ale scena przedstawienia rzymskiej ekipie Gigantusa(Jonesa) również mnie rozśmieszyła.
Film interesująco przedstawia charakterystyki sportowców. To oryginalne:)

ocenił(a) film na 9
Mc Majkel

Ha! najlepsze było jak ten Brutus gada : '' Wyrwałomusie !!" XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones