PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849474}
3,3 12 082
oceny
3,3 10 1 12082
Asymetria
powrót do forum filmu Asymetria

1 - Czy zborek i Adolf giną?
2 - Czy są jakiekolwiek nawiązania do Symetrii poza wyżej wymienionymi, jakakolwiek wzmianka o Łukaszu, Siwym, Kosiorze itd?
3 - Czy Fronczewski ma dużą rolę filmie?
4 - Kto w końcu zabił Kamila?
5 - Dlaczego Kamil i jego schaby porwały tamtą dziewczynę i skuli kajdanami?
6 - Kim był Darek?
7 - Kim była Pszczółka?
8 - Jaki utwór leciał podczas napisów końcowych?
9 - O co chodziło z tym rysowaniem?(trailer)
10 - Czy były jakieś aluzje do teorii spiskowych których miłośnikiem jest reżyser?

ocenił(a) film na 7
Tomek_Bordo

Powiem ci tak film to dwie alternatywne historie. Np. Pnkt 1, w jednej, ginie w drugiej żyje. Tak samo reszta pnkt. to zależy od wersji. Film warty tak szczerze lepszy od takiego TENET. Mocne dobre kino, ale nic nie ma wspólnego z szrotami Vegi i zwiastun mylący.

ocenił(a) film na 8
Tomek_Bordo

Wszystko co teraz napiszę zawiera spojlery, ale sam chciałeś. Ci co nie lubią spojlerów proszę nawet nie patrzeć na mój komentarz. Na niektóre nie odpowiem bo sam nie znam odpowiedzi. Zanim przejdę opiszę krótką recencję. Film moim zdaniem zajebisty, pokazany w dwóch perspektywach ale sceny za krótkie, i dużo niewyjaśnionych. Oczywiście najlepszych scen z trailerów lub klipów muzycznych niektórych nie było.
Film ma dwie godziny i każda godzina to jakby inna historia. Asymetria czyli w jednej części ktoś ginię w drugiej nie itd.
1, Adolf ginie w pierwszej części
2.Jest tylko wspomniana scena jak Zborka pobili na spacerniaku. Wyjaśnia się przez kogo go pobili.
3.Niezbyt. Parę scen.
4.Główny bohater- Piotr.
5.Bo od niej brat Darek, wisiał im hajs. Chcieli nastraszyć go.
6. Darek to był brat tej porwanej. Był dłużny Kamilowi.
7.Jakąs laską co się kręciła obok gangsterów. Mało ją pokazali.
8.Wyłączyłem, niestety nie słuchałem.
Na dwa ostatnie nie odpowiem. Przykro mi nie zwracałem uwagi na szczegóły.

ocenił(a) film na 4
Lord_Kruszwil_filmaniak

Udało mi się znaleźć w końcu na cda i oblukałem. Prawdę mówiąc mam mieszane uczucia. Wychodzi na to, że Zborek jednak nie był frajerem w Symetrii.

ocenił(a) film na 10
Tomek_Bordo

Kamila zabiła matka, która właściwie jest zepsutą osobą. Powinna mieć nieskazitelny charakter i być wzorowym obywatelem, jednak synek chciał na siłę udowodnić że sam może sobie dać radę w środowisku kryminogennym.
Kamila zabiła matka, ale znam takie właśnie osoby: nauczyła go tylko bezwględności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones