PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849474}
3,3 12 083
oceny
3,3 10 1 12083
Asymetria
powrót do forum filmu Asymetria

kolejny denny film polski nie rozumiem dlaczego pokazano dwie rożne historie tych samych bohaterów?!

ocenił(a) film na 4
JaCek82

W końcu tytuł to asymetria

JaCek82

Wiadomo ze dzieło to , to nie jest j pierwszy film symetria to był strzał zauważ ze w tych czasach to już wszystko było ale według mnie super filmik z podwójnym dnem czasami jedna decyzja może zadecydować o wszystkim. Ciagle tylko nie rozumiem motywu z tymi karaluchami :>

soxinhio

A końcówkę rozumiesz? W sensie co to za typ co zamiata te schody z liści i o co chodzi ze Zborkiem i Adolfem na końcu?

Taio

kim byl typ ktory zamiata ulice?

ocenił(a) film na 4
soxinhio

Według aktorki grającej Weronikę karaluchy symbolizują zło i zepsucie.

JaCek82

Nie wiem co mam myśleć o tym filmie. Dlaczego pokazano dwie oddzielne historie tych samych bohaterów, skrajnie różne?

ocenił(a) film na 8
BUNCH

niektórzy musza obejrzeć
dwa razy..

ocenił(a) film na 5
JaCek82

Purgatorium (czyściec) tak nazywa się ta barówa, która jest motywem przewodnim filmu. Bohaterowie tkwią w tym czyśćcu, każdy w takim na jaki sobie zasłużył,niezależnie od podjętych wyborów.
Trailer sugeruje kino pulpowo gangsterskie w konwencji neo Noir,a to bardziej metafizyczny moralitet. Nie jest to poziom Lyncha,ale nie jest też jakimś bełkotem.

JaCek82

Przedstawiono alternatywne historie. Główny bohater przegrywa zarówno w pierwszej, jak i w drugiej. Bo nie m pleców. Na tym właśnie polega asymetria. Takie to trudne do ogarnięcia? :-)

ocenił(a) film na 10
JaCek82

Hahaha obawiam się ze nie zrozumiesz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones