PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118085}

Atak kobiety olbrzyma

Attack of the 50 Ft. Woman
4,2 840
ocen
4,2 10 1 840
Atak kobiety olbrzyma
powrót do forum filmu Atak kobiety olbrzyma

ten film jest zdrowo poje,,,,,any i gupi jak kartofel ale za to z tego co ja wiem jedyny taki ktory wyprodukowano wiec mozna zobaczyc hehehe:)

ocenił(a) film na 5
suwayo

Jest jeszcze to http://www.filmweb.pl/f118086/Atak+kobiety+o+50+stopach+wzrostu,1958

suwayo

To jest bardzo dobry film. Do charakterystycznych scen należy między innymi ta, w której Nancy stoi ponad mostem, trzymając w jednej ręce samochód, a w drugiej człowieka. Na dole panuje ogromny popłoch i panika, ludzie porzucają pojazdy skacząc do rzeki, aby nie zostać zmiażdżonymi lub pożartymi. W innej scenie Nancy podnosi autobus pełen turystów, przełamuje go na pół i wytrząsa z niego ludzi aby ich pożreć. Zaś ci, którzy spadają na ziemię, zostają rozdeptani przez jej monstrualną stopę.

ocenił(a) film na 5
WODNIK1979

Jesteś pewien, że piszesz o tej wersji filmu? Ogólnie kiepsko pamiętam ten obraz, ale wydaję mi się, że takiej sceny tam nie było. Poza tym dokładnie taki sam komentarz napisałeś na forum pierwowzoru tej produkcji.

WODNIK1979

Ale tych scen nie było w tej wersji, którą oglądałem..

suwayo

Oj nie jedyny. Nie wierzysz? Poszukaj. Pozdrawiam:)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones