Odtwórz Zwiastun nr 1 2:24

Zobacz Automata zwiastun

Film

Autómata

2014 1 godz. 49 min.
5,9 15 850
ocen
5,9 10 15850
4 584
chce zobaczyć
{"rate":4.5,"count":2}
{"id":"630041","linkUrl":"/film/Automata-2014-630041","alt":"Automata","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/00/41/630041/7664509.2.jpg"}
Agent ubezpieczeniowy Jacq Vaucan prowadzi rutynowe dochodzenie w sprawie złamania protokołów bezpieczeństwa robota firmy ROC. Wyniki śledztwa mogą zaważyć na losie ludzkości.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Automata
Automata (2014) Zwiastun nr 1 2:24
Automata | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2014 | Film Akcja produkcji wybiega 50 lat w przyszłość. [url=http://www.filmweb.pl/person/Antonio.Banderas]Banderas[/url] wciela się w Jacqa Vaucana, agenta ubezpieczeniowego na usługach korporacji ROC, który zajmuje się przypadkami wadliwie działających robotów. Podczas badania jednej z takich spraw odkrywa on coś, co może mieć zatrważające skutki dla dalszych losów ludzkości.
Z importu 19 komentarzy
Odcinek 13

Druga połowa XXI wieku. Świat uległ prawie całkowitej automatyzacji. Jacq Vaucan (Antonio Banderas) pracuje jako agent ubezpieczeniowy w korporacji ROC, zajmującej się przypadkami wadliwie funkcjonujących robotów. Badając jedną z przydzielonych spraw, Jacq odkrywa coś, co może wpłynąć na przyszłość całej ludzkości.

studio
Green Moon / Millennium Films / Nu Boyana Film Studios
tytuł oryg.
Autómata
inne tytuły
Automata Polska
Automata USA
Autómata Francja
Więcej...
Elena Anaya, która pracowała z reżyserem Gabe IbáñezGabe Ibáñezem przy okazji filmu Wyspa zaginionych, wręczyła Antonio Banderasowi scenariusz z propozycją roli podczas kręcenia Skóra, w której żyję Almodóvara.
Akcja filmu dzieje się w 2044 roku. Jacq wysyła raport po wizycie u doktor Dupre o możliwym naruszeniu drugiego protokołu i otrzymuje odpowiedź od Vernona Conwaya z oznaczeniem czasowym "04.23 rano, 6 czerwca 2025".
Po tym, jak Vaucan zabija Wallace'a, wyjmuje z jego kieszeni czekoladę. Ta jest w postaci stałej, tymczasem po pewnym czasie na pustyni powinna się rozpuścić.
"Film Gabe'a Ibáñeza czaruje nienachalnie zrealizowaną wizją powoli rozkładającego się świata przyszłości... przynajmniej przez pierwszą godzinę. Niestety, o ile wstęp ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 80%
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Zaniżone oceny przez panów "znafcuf" od "Blader Runnera"?

  dia8el

  Nie wierzcie złym komentarzom. Obejrzałem dopiero dziś i żałuję, że nie wcześniej. Po słabym Chappie'm, i genialnej Ex-Machine miałem obawy, czy aby nie stracę czasu... Nic podobnego! Film jest fenomenalny! Takiego klimatu dawno już nie było, a Banderas zagrał ... więcej

 • Dobry start, słaby koniec

  OtoChuck

  Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

 • Dziwię się, że po obejrzeniu tylu filmów typu "Blade Runner" jeszcze mogę zachwycić się jakąś produkcją w tym klimacie.

  OmniModo ocenił(a) film na 8

  Nie mówiąc już o przeczytaniu sterty książek SF poruszających problemy z maszynami. Pomimo tego film bardzo mi się podobał, został zrealizowany sprawnie, dobrze się ogląda do końca, efekty specjalne ... więcej

 • Podobny do filmu "Maszyna" również w klimacie Łowcy Androidów

  Bon009 ocenił(a) film na 6

  Jest klimat, fajne neonowe scenerie w stylu "BladeRunner", ciekawe postacie oraz niezły scenariusz i wszystko było by cacy gdyby film w którymś momencie np po godzinie się rozkręcił.

 • 8/10 Szczerze polecam dla

  jaycutler ocenił(a) film na 8

  wielbicieli SF, bardzo podobny do RepoMen, mam apel do wielbicieli "Drzewa życia" i "Pod skórą", nie zaniżajcie oceny tego filmu, bo wam się nie spodoba, po prostu go nie oglądajcie.