PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38305}

Autostrada grozy

Highwaymen
5,9 2 403
oceny
5,9 10 1 2403
Autostrada grozy
powrót do forum filmu Autostrada grozy

Końcówka filmu mi się nie podobała...po co ten glina zabił tego kolesia skoro już był nie groźny??

piter19

właśnie to jest dziwne... po co strazelał i jeszcze według mnie ten film trochę za krótko trwał...

użytkownik usunięty
Miluska

Ostrzeżenie o spoilerach w tym momencie mija się z celem;-)
Wydaje mi się, że chodziło o akcent czarnego humoru na koniec:) Gdyby podejść do tego zabójstwa na poważnie, to rzeczywiście można by stwierdzić, że było to bez sensu (facio, który nigdy wcześniej nikogo nie zabił strzela bez oporów do na wpół żywego, wręcz żałosnego, mordercy-inwalidy:). Takie moje zdanie, ale mogę się mylić;)

Koleś-morderca w samochodzie jest symbolem lęku i pozera męskiej duszy- to że glina go zabija to tak jakby zabijał swój własny lęk i przekraczał siebie- swoje tchórzostwo i lęk.

krzych1988

A nie pomysleliscie ze z czystego powodu iż ten film jest totatalnym gniotem pozbawionym sensu?

piter19

Totalnym gniotem to może nie, ale fakt, poniżej oczekiwań. Nie ma chyba w tym filmie takiej rzeczy która mogłaby trzymać w napięciu chociaż przez chwilę.

Oglądnąłem dla zabicia czasu. I tak, trochę czasu zleciało, ale filmu już jutro nie będę pamiętał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones