PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693758}

Avengers: Wojna bez granic

Avengers: Infinity War
8,1 202 134
oceny
8,1 10 1 202134
7,4 45
ocen krytyków
Avengers: Wojna bez granic
powrót do forum filmu Avengers: Wojna bez granic

Czerwonej Czaszce ?!?!??!?!?!!??!?!?!?!?!?!??

ocenił(a) film na 10
Dimetro

To ich sukces i bardzo się cieszę, że tak się stało. W moim kinie ludzie klaskali, mnie zrobiło się gorąco :D

ocenił(a) film na 10
cinek_1988

U mnie sala zamarła i było słychać tylko szepty "Kto to? ,Czerwona Czaszka"i takie tam.
Co ciekawe jakiś czas temu rozmawiałem z bratem że ciekawe było by gdyby pojawił się Czerwona Czaszka (była to chwilowa myśl która zniknęła równie szybko co się pojawiła)
Osobiście jestem ciekaw czy nie wykorzystają Czaszki w kolejnej części ,chciał bym zobaczyć jego spotkanie z Kapitanem .

Dimetro

...bo Weaving i Holland mieli rozdzielony grafik i nie widzieli się na planie? ;P Na razie też wszędzie są nieścisłości w obsadzie póki co

ocenił(a) film na 10
IndianaKingston

lol ludzie klaskali dla Red Skulla xD na szczęście na dwóch seansach,na których byłam do tej pory nikt siary nie zrobił i nie klaskał, ale to nie znaczy, że ludzie potrafią się zachowywać w kinie bo kompletnie nie przeszkadza mi jak ktoś się głośno śmieje, wierci czy coś ale jak ktoś gada na cały głos jakby był u siebie przed tv albo jeszcze do tego przeklina to sorry :|

ja się zastanawiałam co to za gość, odkopali go normalnie ze średniowiecza! *(to metafora :p)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones