PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=676364}

Babadook

The Babadook
6,0 65 159
ocen
6,0 10 1 65159
7,1 31
ocen krytyków
Babadook
powrót do forum filmu Babadook

Ciężko określić ten film jako horror, gdyż na nim naprawdę ciężko jest się przestraszyć ;)
Powiem tak, zwiastun który obejrzałem był genialny wprost myślałem że to będzie horror idealny, niestety jak się okazało, tak nie było. Jestem fanem horrorów i powiem że tego typu film może ciekawić wielu ludzi, lecz jak dla mnie to nie był to horror. Film trzyma w napięciu, ale najczęściej nic po nim nie ma, sceny które chyba w założeniu miały straszyć wprowadzają tylko napięcie i nic więcej, momentami cały film wręcz mnie denerwował. Powiem tak moim osobistym zdaniem jest to bardziej thriller-psychologiczny/ dramat-psychologiczny z dozą grozy.

Pomysł na film genialny, realizacja słaba, już o zakończeniu nie wspominając 5/10 -niewykorzystany potencjał, gdyż wiele horrorów o słabszej fabule było ciekawszych od tego.

ocenił(a) film na 5
skwarek95

No i fajnie że ktoś w sposób wyważony wyjaśnił dlaczego to słaby film z niewykorzystanym potencjałem. Mam podobne zarzuty: sceny były mało straszne i niewiele z tych wszystkich zabiegów wynikało. Wolę Sinister z Ethanem Hawke , pierwszy z brzegu ze słabszym pomysłem a wiele lepszą realizacją.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones