PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=676364}

Babadook

The Babadook
6,0 65 159
ocen
6,0 10 1 65159
7,1 31
ocen krytyków
Babadook
powrót do forum filmu Babadook

nie spodziewałam się żadnej rewelacji,wręcz oczekiwałam szmiry-a tu proszę,da się oglądać bez przykrości:)
aczkolwiek nie wiem co mi się stało,ale od pewnego czasu[od obejrzenia "Obecności"]zaczęłam bać się horrorów.kiedyś oglądałam horror do szydełkowania,albo robienia na drutach.horrory,ot,żeby coś leciało.i żaden nie zrobił na mnie wrażenia.dopiero ta nieszczęsna "Obecność"-nie wiem jak wy go oglądacie,ale ja po nim nie mogłam zasnąć całą noc o.O
wróciłam właśnie z kina z "Babadooka"-ku.wa,zanosi się na kolejny maraton bezsenności;/

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5

nie rozumiem dlaczego nie potrafisz uszanowac zdania innych, tobie sie ten film nie podobal w porzadku, ale dla kogos innego jest dobry, zaakceptuj fakt, ze kazdy ma swoj swiatopoglad i nie musi miec takich samych przemyslen jak ty, bo to troche slabe jest jednak

użytkownik usunięty
monika951

Też kiedyś miałem 18-25 lat, ale nie przyznawałem 10-tek takim gniotom jak Ty, to fakt...

ocenił(a) film na 5

i znowu, wszystkich oceniasz, roznym ludziom podobaja sie rozne filmy, to taki problem dla ciebie? robisz z siebie znawce filmowego, osobe, ktora uwaza, ze zna sie na filmach najlepiej, skoro jestes taki dojrzaly to zaakceptuj zdanie innych, przeciez sam twierdzisz, ze jestes straszy i madrzejszy, wiec dlaczego ci tak trudno uszanowac opinie innych ludzi?

użytkownik usunięty
monika951

Opinie można uszanować, tak samo gusta filmowe, ale niestety nie bezguścia...

ocenił(a) film na 5

a skad wiesz, ze sam wedlug innych nie jestes takim bezgusciem?

użytkownik usunięty
monika951

Bo ja widziałem więcej pozycji w epoce VHS i DVD, niż te bezguścia nastoletnie zdążą ściągnąć i obejrzeć filmików z netu...

ocenił(a) film na 5

to, ze ktos nie urodzil sie za czasow VHS nie musi byc bezgusciem, moim zdaniem nie ma roznicy czy dobry film ogladasz na DVD czy sciagniesz z netu, wazne co sie oglada, a nie jak

użytkownik usunięty
monika951

Ważne ile się widziało, żeby móc mieć własne zdanie, czasem człowiek natknie się na kaszane i tak było z tym obrazem niestety...

ocenił(a) film na 5

wiadomo, ze ogladajac duze ilosci filmow trafi sie na tragiczne produkcje, no ale to chyba nic dziwnego

użytkownik usunięty
monika951

Trafić zawsze można na jakieś gówno, ale nie przyznaje mu się wysokie noty...

ocenił(a) film na 5

zalezy co dla kogo jest gownem, tyle ile ludzi na swiecie tyle gustow

użytkownik usunięty
monika951

Ogólnie widać że niektóre filmy mają średnią poniżej 5-tki, a wyrywa się jakiś dureń i daje np. 8...

ocenił(a) film na 5

masz racje, o gustach sie nie dyskutuje, jednak sa filmy naprawde zle, wrecz po prostu tragiczne, a ludzie sie nimi jaraja, nie ogarniam ale szanuje.

użytkownik usunięty
monika951

Na szacunek i pieszczotę to trzeba sobie zasłużyć...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones