PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=676364}

Babadook

The Babadook
6,0 65 159
ocen
6,0 10 1 65159
7,1 31
ocen krytyków
Babadook
powrót do forum filmu Babadook

Chcielibyście mieć książkę z filmu Babadook? Teraz można ją zamówić na stronie http://thebabadook.com/. Książka powstanie do połowy przyszłego roku. Jak na razie ponad 2000 osób już zamówiło. Sama się zastanawiam, chociaż cena raczej powalająca, przynajmniej dla mnie - 80$ (wysyłka na cały świat wliczona).

ocenił(a) film na 9
tanbuelo

Od czasu pierwszego obejrzenia zastanawiałem się czy wydadzą tę książkę. Myślałem, że może będzie dostępna jako dodatek do ultra-hiper-super-mega wersji bluray/dvd, oczywiście nie w Polsce. Gdy przeczytałem na stronie Babadooka, że rzeczywiście chcą ją sprzedawać, bardzo się ucieszyłem. Ale ta cena jest przerażająca. Zupełnie jak film. Mam nadzieję, że nie będzie jakiegoś ostatecznego nakładu i kiedyś, po uciułaniu tej słonej sumy, będę mógł ją sobie zamówić.

Jeśli będzie, jak zapewniają autorzy, taka jak w filmie, będzie to dzieło sztuki.

Maciej_Karwowski

Wydaje mi się, że widziałam na tej stronie informację, że zamówienia przyjmują jeszcze przez 45 dni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones