PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563444}
6,3 10 235
ocen
6,3 10 1 10235
6,0 2
oceny krytyków
Babycall
powrót do forum filmu Babycall

Niezły!

ocenił(a) film na 6

Noomi Rapace nie zawodzi i w tym filmie ... Interesujący scenariusz ,dobra obsada ...
dreszczowiec jak się patrzy...

ocenił(a) film na 8
con_desiros

film obejrzany wczoraj w nocy-śledziłam zafascynowana z zapartym tchem,klimat niesamowity,Noomi gra tak,że mam ochotę wejść w ekran i COŚ zrobić..cokolwiek,byleby pomóc...w nocy budzę się i rozkładam na sceny: real i fantazy,porzadkuję sobie go w głowie..już wiem,że obejrzę go jeszcze raz...i coś mnie podkusiło--czytam recenzje polskich kinomanów...że dno,pomieszanie,dłużyzny,brak pomysłu na reżyserię...
zgłupiałam:czy oglądali ten sam film?
wasze opinie?

ocenił(a) film na 9
atakpomaranczy

Super film,naprawdę bardzo dobry i trzymający w napięciu ,nigdy nie wiadomo co w danym momencie się wydarzy.A co chodzi o inne opinie to każdy ma swój gust,są osoby które oglądają romantyczne komedie{wszystkie na jedno kopyto}i się nimi zachwycają...

ocenił(a) film na 8
bezumbezum

gust-gustem,to mi nie wadzi,2 lata-Teletubisie,5-Barbie,7-Kung-Fu Panda,12-Spartakus,15-jakieś żywe trupy:każdemu według potrzeb i możliwości,bo każda kategoria ma jakieś swoje 10/9..nie da się porównywać...ale komentowanie filmu na podstawie pierwszych 10-ciu minut?,oglądanie filmu na tzw. przewijaniu i ocenianie..lub takie
cyt:"po pierwsze, dłużyzna, ale to można by znieść, gdyby film miał jakikolwiek sens, wywoływał emocje lub chociaż fabuła była logiczna. cokolwiek. niestety, naprawdę szkoda straconego czasu. reżyser przekombinował i chyba sam sie pogubił, o co miało w zasadzie chodzić. poza tym motyw urojonego dziecka, które dawno nie żyje już dawno się oklepał, podobnie jak inna dusza, która nie zazna spokoju, póki ktoś nie odnajdzie jego ciała... ah, szkoda słów. Jedno wielkie nieporozumienie:(

ocenił(a) film na 8
bezumbezum

lub,też cytat:
"Niedowświadczony reżyser. Miał być wielki film a nic się w nim prawie nie klei. Babka chodzi do szkoły, wszyscy jej odpowiadają na temat syna a potem okazuje się, że syna nie ma. No tak być nie może. No a inna sprawa- zabiła 2 osoby (w tym dziecko), jeździ sobie w mieście autobusem i odwiedza szkołę a w szpitalu pytają ją czy bierze jakieś leki. Motyw z duchem tak biedny, że żal. 3/10

atakpomaranczy

Ja bym się w ogóle nie przejmował recenzjami...
...przed chwilą skończyłem oglądać....i wszystko wydaje mi się dość klarowne, a sam film bardzo dobry.
To, że ktoś jest recenzentem niekoniecznie oznacza, że jest obdarzony wyobraźnią, bądź inteligencją. Może to po prostu zwyczajny zawód.

ocenił(a) film na 8
con_desiros

przepraszam..nie czytac bez obejrzenia..powklejałam komentarze-spojlery:(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones