PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32230}
6,3 16 338
ocen
6,3 10 1 16338
5,4 7
ocen krytyków
Bad Company Czeski łącznik
powrót do forum filmu Bad Company - Czeski łącznik

NIEPOROZUMIENIE

ocenił(a) film na 8

Wasze głosy to jakies nieporozumienie. To absurd zeby ten film miał noty ponizej 7. Nie rozumiem dlaczego taki film jak Chłopaki tez płacza jest oceniony wyzej od Bad Company. Po prostu wychodzi na jaw nieobektywnosc waszych głosow i średnich filmow.

ocenił(a) film na 6
albatros127

...przeciez chlopaki placza a poza tym nie ma to nic wspolnego z absurdem drogi kolego bo porownywanie dwoch kompletnie roznych produkcji jest drogi kolego kompletna pomylka.
Drogi kolego.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
bob46

A jak na moje ten film ma taką ocenę na jaką zasłużył, a za to więszkość innych jest zawyżana. Tutaj się za wyznacznik jakości obiera ocenę 8, zapominając, że ocena 6/10 też jest dobra, niestety na filmweb jest ogrom ludzi którzy dając 10/10 lub 1/10 i tyle. Zazwyczaj niestety filmy ze średnią 6/10 są kiepskie a ocena wskazywałaby na coś innego. 3/4 ocen jest zawyżona;p

ocenił(a) film na 8
grabarz91

ja zazwyczaj daję niższą ocenę, a w tym przypadku 8/10 :)

użytkownik usunięty
albatros127

zgadzam sie z autorem tematu. dla mnie to byl kompletny szok jak ten film moze miec srednia ponizej 7.
a tak swoja droga to prawda ze 6 to dobra ocena, ale wszystkie oceny sa zawyżone, wiec powinno sie oceniac w stosunku do ocen innych filmow.

użytkownik usunięty
albatros127

zgadzam się - film zasługuje na co najmniej 8 - oczywiście w skali filmweb, gdzie byle chłam ma 7 ... - ale ja już dawno przestałam sugerować się ocenami na filmwebie - często jest to dla mnie wręcz anty-ranking;/

ocenił(a) film na 6
albatros127

Dałem 6/10 bo film jest NIEZŁY, ale widziałem już wiele lepszych.
Fajna rozrywka, jednak nie powaliła mnie na kolana.

I nie jestem osobą sadzącą same jedynki i dziesiątki ;)

ocenił(a) film na 6
albatros127

ja dałem 6 bo na tyle zasługuje

Janko_Muzykant

Dałem 8/10. Mi się ten film podobał. Dobra rozrywka.

ocenił(a) film na 9
Filmnoir

Film świetny również 8/10 odemnie. Polecam każdemu

ocenił(a) film na 3
albatros127

Ten Twój wpis to nieporozumienie. Powiedz mi, stary, co rozumiesz przez nieobiektywne głosy? Kto ustala ową obiektywność? Ty...?

Dla mnie na przykład ten film jest katastrofą + jeszcze Hopkins się ośmieszył i nie rozumiem akurat ludzi, którzy go chwalą, ale nie obrażam gustu innych użytkowników, bo niektórzy taki humor lubią. Daj sobie na wstrzymanie, ok? ; )

ocenił(a) film na 5
albatros127

Dla mnie nieporozumieniem jest to, że oczekujesz iż inni ocenia film tak jak Ty albatros. Bo niby dlaczego? Podaj chociaż jeden rozsądny powód, dlaczego inni mieliby zrezygnować z własnego zdania, z własnej opinii?

Ja osobiście oceniłem film na 6/10. Tyle jest wg. mnie wart. W codziennym życiu nigdy nie płacę za coś więcej, niż jest dla mnie warte. Na filmwebie postępuję tak samo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones