PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509}
7,4 29 259
ocen
7,4 10 1 29259
6,1 7
ocen krytyków
Bandyta
powrót do forum filmu Bandyta

Każdy kto moim zdaniem uważa się za "konesera świetnego kina" powinien mieć go w swojej kolekcji, a jeśli go nie stać, nie żebym kogoś poniżał, i nie oglądał tego filmu powinien jak najszybciej uzupełnić te braki i go obejżeć. Takie jest moje zdanie na ten temat, zresztą ostatnio magazyn "Kino Konesera" zrobił nam niespodziankę i puścił go do kiosków za dość dogodną cenę, 11,90zł. Film ten moim zdaniem zmiękczyłby największego, za przeproszeniem, "drania bez uczuć", a co do muzyki Lorenca: to proszę państwa jest to mistrzostwo świata. M. Lorenc pokazał nam, że należy do "I Ligi" kompozytorów muzyki filmowej!!! Muzyka z tego filmu dodaje jeszcze większego uroku, a i osobno słucha się jej przyjemnie!!! Pozdrawiam D.S.H.!!!

ocenił(a) film na 10
silenthill4

'Film ten moim zdaniem zmiękczyłby największego, za przeproszeniem, "drania bez uczuć"'... Dobrze powiedziane...Pożyczyłam ten film (po zakupieniu go właśnie z "Kinem Konesera") koleżance, która do tej pory nie wydawała się być wrażliwą na cierpienie innych, było jej to obojętne... po obejrzeniu filmu powiedziała, że przyczyniłam się do powodzi łez w jej pokoju... Ja po obejrzeniu "Bandyty" nie mogłam dojść do siebie przez trzy dni..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones