PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509}
7,4 29 245
ocen
7,4 10 1 29245
6,1 7
ocen krytyków
Bandyta
powrót do forum filmu Bandyta

wersja oryginalna

ocenił(a) film na 7

czy ma ktoś pomysł jak zdobyć film bez lektora? nie trawię tej formy przyjmowania filmu, na youtube
tylko z lektorem, torrenty tylko z lektorem, a w sklepach w ogóle tego nie widać

Gerzee

Witaj, ja mam taka wersje, bez lektora i napisy polskie zrobione przez ze mnie, tylko mam slabe łącze, musialbym zmniejszyc troche jakosc bo to dvdrip i musialbys poczekac az bede mial dostep do lepszego internetu moze nawet z tydz.

ocenił(a) film na 7
kochamkinoo

ło ekstra, dzięki!

Gerzee

Jesteś jeszcze zainteresowany? Wysyłam PW z linkami.

kochamkinoo

Nie mogę wysłać PW. Jakiś mail?

kochamkinoo

Ja bym też chciał ten film. Mógłbyś mi też wysłać na PW?

McNulty

Z racji tego, że użytkownicy nie angażujący się w poszerzanie stron o filmach serwisu Filmweb nie mogą wysyłać PW muszę po raz kolejny prosić o mail, wtedy wyślę ci wiadomość z linkami.

McNulty

tę stronę chyba mogę tu podać?
http://cs-puchatek.pl/uzytkownicy/1085108/mateuszppp.html

to mój profil, napisałem tylko jeden post, kliknij na link do postu z profilu i tam będzie to co chcesz ;)

z góry uprzedzam że to film w rmvb wiec jakosc naprawde taka sobie a napisy sa amatorskie wiec lepiej jesli znasz angielski i troche rumunskiego :P
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
kochamkinoo

trochę mnie nie było, dzięki:)

ocenił(a) film na 7
Gerzee

o nie napisali mi że będę dostawał 2 płatne smsy na tydzień, mogę to jakoś cofnąć?

ocenił(a) film na 7
Gerzee

ok, nieważne

Gerzee

Domyslam sie, ze kliknales w reklame zamiast wlasciwy link (no potrafia zmylic) :-) jezeli ktos jeszcze bedzie chcial pobrac to trzeba sie tylko za darmo zarejestrowac zeby zobaczyc linki. Wyglada na to, ze to jedyna wersja bez lektora.
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones