PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733363}

Batalion

Batalon
6,4 1 200
ocen
6,4 10 1 1200
Batalion
powrót do forum filmu Batalion

Historia

ocenił(a) film na 1

Jeśli ktoś nie zna historii Rosji nie ma sensu dyskutować-Batalion Kobiecy istniał, choć w filmie nie pokazują prawdy, mimo kobiety z Batalionu nie miały lekko,były gwałcone przez żołnierzy frontowych i bolszewików. To był jedyny taki batalion w Rosji które wykazały męstwem i odwagą. wiadomo Ukraińcy sprawiedliwi i UPA którzy nie popierali Banderowców ratowali Polaków przed UPA . a potomkowie czerwonej zarazy i Rosyjscy trolle wykorzystują temat Wołyń dla prowokacji propagandy Rosyjskiej aby skłócić Polskie z Ukrainą , są dowody na to, osoby którzy Kochają Rosję ,są Zwolennikami Komunizmu , ZSRR podszywają się pod Polskich narodowców aby wpisywać Rosyjską propagandę pod tytułem UPA i Wołyń jeśli np my Polscy Narodowcy, Polscy Patrioci napiszemy prawdę o Rosji, o zbrodniach wojennych Rosji, Zbrodnie Stalinizmu,Katyń, o Zołnierzach Wyklętych ze walczyli o wolną Polskie to wtedy Rosyjscy trolle tych Polaków obrazają od banderowców tylko dlatego ze jesteśmy Polskimi Narodowcami a nie Rosyjskimi . jeszcze Rosyjscy trolle bezczelnie podszywają się pod Polskich narodowców tylko aby wpisywać Rosyjską propagandę ze niby nie ma zagrożenia ze strony ROsji.

ocenił(a) film na 6
vAkatsuki

Eee...A Ty to kto tak w sumie?

ocenił(a) film na 6
Matt_King

rosyjski troll? ;)

ocenił(a) film na 6
Mistrzu-1

podszywający się pod Polskiego(z dużej litery :D) narodowca ;)

Mistrzu-1

Niema żadnych troli oszołomie.

ocenił(a) film na 6
Bartek_Kur

Mistrz ciętej riposty XD Może bardziej merytorycznie gamoniu?

Mistrzu-1

Merytorycznie że typ nie jest żadnym narodowcem jak zresztą Bosak, Urbaniak, Kamiński mówiłem i pisałem to zanim było to modne.

ocenił(a) film na 6
Bartek_Kur

Ok rozumiem. Mam wśród bliskich znajomych osoby, które mają takie samo zdanie jak Ty. Ale mam duże wątpliwości czy ich argumenty mają wiarygodne podstawy.

Mistrzu-1

Wymienienie odżegnywali się od Dmowskiego realizowali sprzeczne idę oraz program ale nadal mię go na sztandar i deklarowali się jego ideowymi spadkobiercami.

vAkatsuki

Ty nie jesteś żadnym narodowcem tylko antykomuchem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones