PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=510}

Batman i Robin

Batman & Robin
4,8 64 768
ocen
4,8 10 1 64768
2,8 18
ocen krytyków
Batman i Robin
powrót do forum filmu Batman i Robin

Witam.
Ostatnio zastanawia mnie jedna rzecz.
Który film uważacie za lepszy?
Batman i Robin czy Superman 4?
A) Patrząc po średniej na filmwebie - Batman i Robin gorszy
B) Patrząc po średniej na IMDb - oba filmy równie złe
C) Patrząc po opiniach niektórych moich znajomych, krytyków na rotten tomatoes czy Metascore - Superman 4

Czy są tu osoby które uważają że Superman 4 jest rzeczywiście gorszy niż Batman i Robin? I jeśli tak to czemu? Sam osobiście powiem że nie widziałem Batmana i Robina (no może kiedyś recenzję Nostalgi Critic). Jednak jestem w stanie dostrzec dużo wad tego filmu. Wad które są bardzo rażące w oczy.
Supermena 4 widziałem w całości, ale już dawno. Lecz nic z niego nie pamiętam. Poza tym że film dosyć przyjemnie mi się oglądało i nic złego w nim nie widziałem.
Chociaż ostatnio widziałem recenzje, również Nostalgi Critica i poza paroma wadami które byłem w stanie dostrzec ~ wady nie są tak rażące jak w przypadku Batmana i Robina.

A jakie jest wasze zdanie?
Proszę o porównanie obu filmów.
Z góry dziękuję

użytkownik usunięty

W ogóle widzę że seria o Supermanie jest bardziej zjechana niż o Batmanie i kompletnie tego nie rozumiem. Szczególnie jeśli weźmiemy "Supermana 3 i 4" oraz "Batman Forever i Batman i Robin". Batman Forever widziałem i szczerze dziwnie się film oglądało, czuć było spadek jakości - ale z drugiej strony. Film aż taki zły nie był. Więc trudno mi go ocenić. No ale szczerze co wolicie ludzie oglądać? Film w których oczy rażą od absurdów (Superman) czy film który jest ośmieszeniem jednego z najlepszych superbohaterów?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones