PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=510}

Batman i Robin

Batman & Robin
4,8 64 768
ocen
4,8 10 1 64768
2,8 18
ocen krytyków
Batman i Robin
powrót do forum filmu Batman i Robin

Grozą to wiały filmy Burtona, szczególnie "Powrót Batmana" a ten film jest najgorszym Batmanem ze wszystkich obejrzałem dlatego że lubię Umę Thurman

ocenił(a) film na 1

Musiałeś mieć jakieś zaburzenia rzeczywistosci w takim razie

użytkownik usunięty
Himiteshu

Skoro wtedy to był jedyne filmy o batmanie to jednocześnie one były najmroczniejsze. Również ważne jest w jakim wieku się je ogląda. Miałem wtedy z 15 lat.

ocenił(a) film na 1

Aha, to ja mialem chyba 8 jak ogladalem powrót batmana i to było mroczne i straszne

oj placku, ja mając 15 lat oglądalem trylogię Nolana , to dopiero byly mroczne, pełne niesamowitej grozy i strachu dzieła!

ocenił(a) film na 1

Te filmy powstały na famie dwóch batmanów Burtona- te faktycznie były mroczne, szczególnie druga część, nie były więc "jedynymi".

ocenił(a) film na 10

a co Ci się podobało w filmie? ja też go lubiłam jako dziecko, i tak mi zostało.

użytkownik usunięty
panna_x_filmweb

Podobało mi się wszystko, ponieważ na tamte czasy nikt nic lepszego nie nakręcił, teraz niestety jak obejrzałem to było to komedią klasy "Super Mario Bros".

ocenił(a) film na 1

Gorzej

ocenił(a) film na 1
panna_x_filmweb

I nie widzisz teraz jako dorosła osoba jaki jest zły?

ocenił(a) film na 10
Himiteshu

jest dobry jako film dla dzieci, i intencją twórców było zrobić film dla dzieci, wiec uwazam, ze film wywiazal się ze swego zadania.

ocenił(a) film na 1
panna_x_filmweb

Wątpię

ocenił(a) film na 10
Himiteshu

to zostańmy przy swoich zdaniach, bo i tak się nie przekonamy nawzajem, to nie ma co na siłę przerzucać się opiniami, albo cos się komus podoba albo nie i już. tak juz jest. pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones