PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566871}

Batman w cieniu Czerwonego Kaptura

Batman: Under the Red Hood
7,4 10 344
oceny
7,4 10 1 10344
6,5 6
ocen krytyków
Batman w cieniu Czerwonego Kaptura
powrót do forum filmu Batman w cieniu Czerwonego Kaptura

trzymać w napięciu ale jak dla mnie fabuła zbyt fantastyczna. Zdecydowanie bardziej wolę Batmana z krwi i kości, niż wskrzeszenia i walki z cyborgami.

użytkownik usunięty
Brat_Stali

Mów co chcesz, ale dla mnie Batman "z krwi i kości" to jakaś bzdura. O ile Mroczny Rycerz to według mnie bardzo dobry film, to Batman w wykonaniou Bale'a, z tym swoim rakiem płuc i pseudorealistyczną otoczką jest jego najgorszym elementem. No kaman, to film o człowieku przebierającym się za nietoperza i piorący bandytów po nocach, mnie to strasznie wyrywa z klimatu, takie kontrasty.

Ten rycerz Nolana jest mroczny tylko w tytule. Zobacz sobie serial TAS a sam się przekonasz.

ocenił(a) film na 7
Brat_Stali

Niezły ale "Batman DCU: Mroczny rycerz - Powrót, część 1 i 2" bardziej przypadły mi do gustu...

Brat_Stali

Dokładnie. Im więcej oglądam animacji o Batmanie tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu jak niedoścignioną perełką jest seria TAS. Czerwony kaptur nie posiada nawet ułamka klimatu zawartego w serialu. Szczególnie drażniąca jest tu kreska. Zbyt komputerowa i wygląda wręcz plastikowo. Brakuje mi tu też stylizacji na kino noir. Jak dla mnie to już nie jest Batman, tylko Power Rangers w klimatach ala Batman.

ocenił(a) film na 9
Brat_Stali

ahaaa... a obejrzałeś/łaś chociaż film do końca?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones