PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=540909}
5,9 75 462
oceny
5,9 10 1 75462
4,2 11
ocen krytyków
Battleship: Bitwa o Ziemię
powrót do forum filmu Battleship: Bitwa o Ziemię

Fim ten obraża najniższy iloraz ludzkiej inteligencji! Gra aktorska - KUPA! Miernoctwo, ta blond lala i
Ruhana...to a się w palę nie mieści. ŻENADA, pośladki mają więcej ekspresji niż te dwie cizie w
obliczu zagłady ludzkości!!! Fabuła - KUPA - w ogóle bez komentarza, można się speszyć,
zmieszac, zawstydzić...zarumienić, jestem pod wrażeniem takiej skali debilizmu!!!! Jedynie jeśli ktoś
lubi AC DC i efekty specjalne...ale to możan gdzie indziej zobaczyc i posłuchac...

ocenił(a) film na 2
roxylife

zdecydowanie się zgadzam :D jestem wlaśnie po seansie i mam mdłości :P Złota Malina dla Ruhanej na zachętę by odpuścić sobie aktorstwo (tfy aktorstwo to złe słowo - "występowanie w filmach") zdecydowanie zasłużona. Poziom absurdu przebija sceny z Dnia Niepodległości, choć tamten film broni się jeszcze humorem. Tylko chora ciekawość kazała mi to oglądać do końca, żeby dowiedzieć się w jaki sposób ludzie i ich zabytkowe statki pokonają kosmitów.

Naszła mnie po seansie taka refleksja. Czemu nie zrobią w końcu filmu, gdzie atakują nas kosmici z całą swoją technologią i happy end jest taki, że ludzkość wymiera kończąc wyniszczanie się nawzajem między państwami, a kosmici odlatują robić "porządek" na kolejnej planecie, podczas gdy na ziemi panują koty, psy, krówki, rybki i cała reszta ziemskiego inwentarza, która od tej pory żyje sobie w spokoju xD

ocenił(a) film na 2
scalibur_greg

no toście taką recenzję wystawili, że zastanawiam się czy obejrzeć...... a właśnie się za niego zabieraam ;)

ocenił(a) film na 2
zojchincu

miałem dać 1, ale za świetne efekty specjalne wystawiłem 2 :)

ocenił(a) film na 2
scalibur_greg

dobra przemogłam i zmogłam..... masz rację za efekty również dam 2..... inteligencja ludzkości mocno w dupę dostała ;) nic mnie tak nie rozbawiło jak drift misouri :D obłęd Rihanna (napiszę dobrze żeby potem nie gadano że z zazdrości piszę źle ) niech odpuści "grę w filmach" dziewczyna może ma ładny głos ale talent aktorski nieeeeee. popieram roxy... kupa, żenada, ale ACDC wymiata jak zwykle ;)

scalibur_greg

Proponuje zainwestowac swoje wlasne kilkadziesiat milionow euro i zrobic film mega realistyczny przedstawiajacy zaglade ludzkosci, ktora nie jest w stanie konkurowac z przewazajacym technologicznie przeciwnikiem z kosmosu. Najlepiej jesli Alieni uzyja "PROMIENIA SMIERCI" i wyparuje cala ziemia w 5 minucie filmu. W koncu ma byc realistycznie i po ci niby mieliby sie z nami tak cackac. ciekawe ile bys zarobil na takim filmie. Normalnie zal dupe sciska. I pomyslec, ze takie tumany sa wsrod nas.

ocenił(a) film na 2
zerosouL

Po pierwsze mi żal dupe ścisnął po przeczytaniu twojego komentarza, że musiałeś mnie zaatakować, bo nie układa Ci się w życiu, to wylewasz swoje żale na forach w internecie.. A po drugie jak ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem i nie widzi sarkazmu w wypowiedzi to niech skończy wieczorowo gimnazjum z którego go wyrzucili.. Pozdrawiam :D

scalibur_greg

Prawda w oczy kole? Glupote nalezy tepic w kazdej postaci i nawet taki intelektualny troll filmwebowy o mentalnosci tepej dzidy nie moze sie czuc bezkarnie :) Tajemna umiejetnosc kontruowania zdan na pol strony jak rowniez i Twoj komentarz na temat gimnazjum i problemow zyciowych wskazuje, ze sam znajdujesz sie w takiej sytuacji. Bardzo nam przykro z tego powodu. Czytanie ze zrozumieniem jak widze jest ci obce skoro nie pojmujesz wlasciwego znaczenia sarkazmu, no ale nie oczekiwalem na zbyt wiele odpowiadajac na Twoj wczesniejszy komentarz. Tacy ludzie jak Ty tez sa potrzebni w naszym spoleczenstwie, tak wiec glowa do gory.

ocenił(a) film na 5
roxylife

To jest Ameryka, oni by tych kosmitów i XVII wiecznym drewnianym galeonem załatwili :D

roxylife

Nie wiem do jakiej inteligencji sie tutaj odnosisz bo po przestudiowaniu Twoich wypocin jest jesne, iz mamy do czynienia z 12 latkiem o mentalnosci tepej dzidy.

zerosouL

Hahaha, nic a nic nie trafiłes ,ani 1000 m obok, ale próbuj dalej, obrażaj nas i poniżaj. Miażdzysz nas człowieku, jestes wielki, twoje komety są epickie, bije z nich wiedza, doświadczenie, mądrość (sa niesamowicie merytoryczne) i przede wszystki zaje..sta PEWNOŚĆ SIEBIE, hahahah. BTW - idealnie dopasowany nick: ZEROsoul.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones