PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1041}

Ben Hur

Ben-Hur
7,7 33 736
ocen
7,7 10 1 33736
7,1 10
ocen krytyków
Ben Hur
powrót do forum filmu Ben Hur

ale co zrobić jak się NIE podoba. Droga, monumentalna nuda.

użytkownik usunięty
keerraam

Jak się nie podoba to się lepiej do tego nie przyznawać.

ocenił(a) film na 10

Każdemu ma się prawo nie podobać, bo każdy ma własne zdanie. To, że się podoba wszystkim, to nie znaczy że mnie. Ja dopiero mam zamiar film obejrzeć i jeśli nie przypadnie mi do gustu, dam mu taką ocenę na jaką, według mnie, zasługuje. Choć szczerze powiem wątpię, aby mi się nie spodobał - tak czuję...

ocenił(a) film na 10
dejwid_filmweb

To jest tylko i wyłącznie kwestia gustu, czy film się komuś podoba czy nie. Jak głosi przysłowie: ,,jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził" ;) Keerraamowi ,,Ben Hur" nie przypadł do gustu-i mimo tego, że osobiście uważam ten film za arcydzieło, dałem mu (jako jednemu z sześciu notabene) najwyższą ocenę, szanuję zdanie Keerrama.
Tak samo jest z rankingiem-mogę być oburzony faktem, że wspaniały film jakim jest ,,Tańczący z Wilkami" jest dopiero w trzeciej setce, podczas gdy w pierwszej setce znalazły się obrazy przeciętne w rodzaju ,,Łowcy Jeleni" czy ,,Zapachu kobiety" (w tym drugim notabene, poza sceną tanga nie widzę nic godnego uwagi). Rzecz w tym, że mojego zdania prawdopodobnie nie podziela z milion osób, dla których w/w tytuły są czymś wyjątkowo dobrym. I ja to rozumiem.

Czyli reasumując: nie zgadzamy się ze sobą, każdy to rozumie, akceptuje i wtenczas jest pięknie :)

ocenił(a) film na 5

znane z Gombrowicza
"Dlaczego kochamy Słowackiego? Bo wielkim poetą był" - to taki malusi totalitaryzm - coś jest piękne "bo tak"

ocenił(a) film na 9
keerraam

ja się z Tobą po części zgadzam, końcówka żenująca i nudna, do wyścigu film był arcydziełem a później zburzył mój szacunek dla tego filmu.

ocenił(a) film na 10
keerraam

bez obrazy, ale ty jesteś tanim i monumentalnym baranem...

ocenił(a) film na 5
jeansibelius

"bez obrazy", ale jesteś niewychowany
Twoi rodzice może i się starali, ale nie wyszło (no chyba że uczyli Cię ubliżać innym i uznawać to za świetny sposób "dyskutowania")

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones