PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473500}

Bez duszy

Cold Souls
6,0 1 419
ocen
6,0 10 1 1419
Bez duszy
powrót do forum filmu Bez duszy

Moim skromnym zdaniem to wspaniały obraz, Paul świetnie gra.. Paula, kamera i muzyka utrzymują dobry klimat ;) to oczywiście tylko "dodatki" do arcy ciekawej fabuły. Widząc w opisie że to komedia spodziewałem się czegoś lżejszego, ale cieszę się że nie zrezygnowałem z oglądania. Film momentami hipnotyzujący, gdzieś tam gra na duszy ;) Nie wróżę mu kasowych rekordów, ale raczej satysfakcję przynajmniej większości widzów.

użytkownik usunięty
wiosen

Zgadzam się , bardzo fajny nie szablonowy obraz. Czasem dialogi jak Monty Python:) a za chwile czysta filozofia albo zwykła proza życia.. bardzo interesujący ciekawy scenariusz, Polecam!
Jak dla mnie 9/10 poprostu perełka.

ocenił(a) film na 7
wiosen

Na próżno szukać tu zwrotów akcji, czy też typowej hollywoodzkiej komedii bądź dramatu. To film, który dzięki świetnej grze Paula i ciekawej fabule wciąga widza od pierwszych minut aż do końca. Piękny obraz człowieka zagubionego, poszukującego szczęścia i "sił do dalszego życia". Mocne 7/10

ocenił(a) film na 6
bajus_3

Jak dla mnie temat duszy był potraktowany zbyt powierzchownie oddają ,wkładają, wymieniają...Na pierwszy rzut ucha brzmi jak tani film sci-fi,dobrze że jednak tutaj otrzymujemy dużo więcej...
Mogę jeszcze zwrócić uwagę na to że lekko komediowa sylwetka Paula niszczy trochę strukturę dramatyzmu w tym filmie przez co nie jest aż taki dobitny.Wiadomo, takie było założenie choć czuje po części tutaj cel komercyjny w takim działaniu...

Oczywiście film jest ciekawy i wciąga obyło się także bez żenady, do niczego nie można się tu przyczepić ...jest dobrze choć na klasyka zadatków raczej nie ma...7/10

użytkownik usunięty
wiosen

slaby film nie podtrzymuje na uwadze wida sklania go do przemyslen tylko chwilami, zbyt schematyczny, wszystko poplatane iii no tyko motyw dobry

ocenił(a) film na 8
wiosen

Ymmm...palce lizać;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones