PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544183}

Bez litości

I Spit on Your Grave
6,6 51 158
ocen
6,6 10 1 51158
5,6 5
ocen krytyków
Bez litości
powrót do forum filmu Bez litości

Chore, serio, chore. Chyba nie powinnam oglądać takich filmów. Sposoby wykańczania tych facetów były naprawdę brutalne i obrzydliwe. Nie polecam osobom wrażliwym.

ocenił(a) film na 8
Bettka

Nie dla każdego są filmy tego typu.

Bettka

Chore było to co oni jej zrobili. Zasłużyli na dużo gorszą karę. Ja bym ich zostawiła przy życiu, okaleczonych, skazanych na wegetację, gnijących za życia. Śmierć to za mało za taką krzywdę.

agneszko

Masz rację, to też było chore. Nie chciałam umniejszać ogromu krzywdy, jakiej doznała ta kobieta. Po prostu podkreślam, że to film dla osób o mocnych nerwach ;)

użytkownik usunięty
agneszko

brawo!

ocenił(a) film na 5
Bettka

To co jej zrobili... po prostu nie mogłam tego oglądać ale kiedy zaczęła ich wykańczać poczułam chorą satysfakcję, bardzo pomysłowa zemsta. Takie ścierwa zasługują na gorzej! Ale zgadzam się, film nie jest dla osób wrażliwych.

użytkownik usunięty
shirox

Film nieporozumienie... Nie dość, że takie filmy są bezsensu to ten jest jeszcze fatalnie zrobiony.

Nawet gwałt jak na pół filmu mało spektakularny i efektowny ... A potem zemsta to już w ogóle pasmo absurdów.

http://www.filmweb.pl/Nieodwracalne Tutaj masz 30-minutowy, spektakularny gwałt

użytkownik usunięty
Mientki37

Uwierz mi, że w filmach szukam czegoś zdecydowanie innego.

Bettka

To prawda, że to co zrobili jej ci faceci było chore i z pewnością zasłużyli na karę. Ale nie wiem jak skomentować ten film .. >.< Fakt, że nie jest zły, ale no jest chory i u mnie wywołał obrzydzenie. Zgadzam się z komentarzami powyżej, nie dla osób wrażliwych. ;x

hihihincomprehensible

To nie wiecie że ona chciała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones